بانک پرسش و پاسخ ودیک آسترولوژی

مزیتی منحصر به فرد برای آموزش موثر

تعداد پرسش و پاسخ‌های حاضر در بانک = بیش از 500 سوال و جواب

با داشتن بیش از ۱۰ سال تجربه در آموزش مجازی امکانی را فراهم آوردیم تا بتوانید به صدها پرسش و پاسخ دسترسی داشته باشید! بله چه در مورد درس مورد نظر سوال داشته باشید و چه نداشته باشید، بانک پرسش و پاسخ اینجاست تا در بهره‌گیری تمام عیار از آموزش‌ها به شما کمک کند، علاوه بر این ما این امکان را در محبوب‌ترین پلتفرم ایران یعنی تلگرام فراهم کردیم تا از هر نظر برای شما راحت باشد. فقط یک لحظه تصور کنید در حال مطالعه. دروس کیهانی دانش جیوتیش هستید و دوست دارید در مورد خورشید در این درس بیشتر بدانید ، در کانال پرسش و پاسخ خورشید را سرچ می کنید و ‌ده‌ها سوال و جواب در مورد آن را مطالعه و پاسخ را نیز به صورت صوتی از زبان استاد می‌شنوید! 

در عمل ببینید

در یک دقیقه ببینید

عملکرد بانک پرسش و پاسخ را در یک دقیقه ببینید،  صدها سوال و جواب که می‌تواند تجربه شما را در یادگیری دانش جیوتیش متحول کند، آموزش مجازی با این بانک پرسش و پاسخ به اتفاقی لذت‌بخش تبدیل می شود.

چرا بانک پرسش و پاسخ تجربه یادگیری شما را متحول می‌کند؟

جستجو در میان صد‌ها سوال و جواب

صدها پرسش و پاسخ که به صورت هدفمند برای یادگیری شما طراحی شده‌اند، در بانک قرار گرفته‌اند و می‌توانید به روش ‌های مختلف در آنها به جستجو و مطالعه بپردازید!

منبعی برای یادگیری

با مطالعه سوال و جواب‌ها در واقع در حال مطالعه محتوای آموزشی هستید، محتوایی که قطعا با هدف رسیدن به پاسخ از دل دروس مطرح شده، پس مطالعه این سوال و جواب‌ها به درک بهتر دروس کمک می‌کند!

پاسخ‌ها به صورت ویس (صوت)

سوالات به صورت تکست (نوشته) در کانال قرار گرفته و پاسخ‌ها به صورت ویس توسط استاد سروش دهقان در کانال قرار گرفته‌اند، درک پاسخ به صورت ویس سریعتر از متن است و پاسخ‌ها نیز تاحد امکان زیر ۲ دقیقه قرار گرفته‌اند.

دائما در حال بروزرسانی

سوال و جواب‌های جدید به بانک اضافه می‌شوند و می‌توانید در مدت عضویت خود از آنها بهره بگیرید، اضافه شدن سوال و جواب‌های جدید هرگز متوقف نمی‌شود.

محبوب‌ترین پلتفرم تلگرام

بانک پرسش و پاسخ جیوتیش روی بهترین پلتفرم قرار گرفته تا جستجو، ذخیره و مطالعه به ساده‌ترین روش ممکن صورت بگیرد!

با خرید کدام دوره‌های آموزشی می‌توانم از بانک استفاده کنم؟

در حال حاضر با ثبت نام در دوره آموزشی تفسیر چارت تولد ترم اول ، ترم دوم و پرشنا می‌توانید به مدت ۳ ماه در بانک پرسش و پاسخ عضو شوید و از مطالب آن استفاده کنید.