تجربیات استاد
_

تجربیات استاد

_
جیوتیش چارت تولد ژوپیتر خورشید

بررسی چارت تولد (۳۰۶)

1398-09-30
براستی که چارت تولد چنان چراغی ست که مسیر آگاهی را روشن می کند، چارت تولد هر فردی منحصر به او و مانند اثر انگشت است، این چارت چنان نقشه زندگی شماست، که پتانسیل ‌های ضعف، قوت، استعدادها و اتفاقات را درون خود نگه می دارد، با بررسی ۱۲ خانه چارت می توانیم پاسخ تمامی سوالات مربوط به زندگی خویش را بیابیم و با استفاده از آگاهی زندگی پر از شادی و فراوانی را تجربه کنیم. سیاره ژوپیتر در روز تولد ایشان در شرف قرار گرفته ...ادامه نوشته

۳۰۵ بررسی دوره ها در چارت مراجع

1398-09-10
چارت تولد ایشان را بررسی کردیم و شاید مهمترین چیزی که باید در مورد آن صحبت می کردیم تاثیر سیاره کیتو و دوران پیش روی ایشان بود، در تاریخ ۴ بهمن کیتو ایشان وارد جریان انرژی کیتو می شوند، به طور کلی می دانیم زندگی در دوران کیتو آسان نیست، اما اندازه گیری و بررسی کیفیت این انرژی فرد به فرد و چارت به چارت متفاوت است. بعد از بررسی کلی چارت  و تطبیق اتفاقات زندگی ایشان با وضعیت سیارات، صحبت جامعی در مورد باید و ...ادامه نوشته
image

مشکلات بارداری در چارت تولد مراجع

1398-08-21
مشاوره با استاد سروش دهقان ایران 09197500900 جهان 00447937000444 ادامه نوشته
مراجع خانم ۳ خرداد

روز 3 خرداد با خانمی مشاوره داشتم، به محض دیدن چارت گفتم شما می توانید یک حسابدار، بازرگان، فروشنده، بانکدار و معلم عالی باشید، چراکه سیاره مرکوری در چارت ایشان در اوج قدرت قرار داشت و البته موارد دیگری نیز این موضوع را تایید می کرد، دیدم ایشان آهی کشید و گفت بیش از 10 سال از عمرش را صرف هنر کرده و نتوانسته به نتیجه مطلوب برسد، برای ایشان توضیح دادم وقتی سیاره ای در چارت تولد شخصی در حالتی قدرتمند قرار می گیرد، آن شخص در زمینه های مرتبط با سیاره مذکور دارای نبوغ، استعداد ذاتی و توانایی است به این معنا که تلاش کمتر و خروجی بیشتر را برای وی به ارمغان می آورد، ایشان البته بعد از خواندن هنر در دانشگاه و ناکامی های متعدد در شغل و … دوباره در رشته ی حسابداری (یا چیزی مشابه) تحصیل کرده و در بانک مشغول به کار بودند.و از استعداد، توانایی و گشایش کار خود در تعجب . در انتهای مشاوره ایشان فرمودند کاش سالها پیش با دانش جیوتیش آشنا شده بودم تا می توانستم مسیرم را درست تر انتخاب کنم.

مراجع آقا با شکایت از وضعیت شغلی

مراجع آقا، با شکایت از وضعیت کاری و ناکامی های شغلی فراوان، با بررسی چارت ایشان و مشاهده قران نحسین در خانه شغل( خانه 10) در چارت تولد به ایشان گفتم من حتی از اینکه شما توانستید تا کنون شغلی داشته باشید متعجبم و دوره های از دست دادن ها و مشکلات شغل را در گذشته بیان کردم و البته راهکارهایی برای از بین بردن نحوست در خانه شغل و پدر. در مورد قدرت تخریب این ترکیب برای ایشان به طور کامل توضیح دادم و دوره های زمانی و غیره را نیز بررسی کردیم. طبق آخرین خبرهای رسیده در مدتی کوتاه اوضاع ایشان بهتر از گذشته است.

مراجع خانم با وضعیت شکست های متعدد عاطفی

مراجع خانم با وضعیت شکست های متعدد در روابط عاطفی، به علت هبوط شدید سیاره ونوس در لحظه تولد و البته وضعیت نامناسب ماه، دچار پریشانی ذهنی از یک طرف و آسیب دیدگی ونوس از طرفی دیگر که موجب وابستگی های متعدد و بیمارگونه در روابط عاطفی و ناکامی های پیاپی شده بود، ابتدا با توضیح مفصل در مورد وضعیت و توضیحات این سیارات آسیب دیده، سپس ارایه دوره های زمانی مربوطه و در آخر ارایه راهکارهای سیارات سعی در بهبود وضعیت ایشان داشتیم.

مراجع خانم با تمایلات خودکشی

مراجع خانم تمایلات شدید به خودکشی و حالت های روانی خاص، علت شاکله ماه-کیتو در چارت ایشان بود که به علت نزدیکی درجات به یکدیگر و البته فعال شدن سیاره ماه در مهر ماه سال 1395 ایشان را تا مرض خودکشی برده بود، در صحبت های آغازین سعی نمودم ابتدا ایشان را از وضعیت سیارات و اینکه بخش زیادی از این موضوع به صورت مستقیم حداقل، تقصیر ایشان نیست، مطلع کنم، با کمک هوش ایشان موفق شدم اینکار را عملی کنم و در مرحله دوم در مورد دوره های زمانی و راهکارهای عملی برای سبک کردن این ترکیب صحبت کردیم. در انتها ایشان این اثرات را پذیرفتند و مقرر شد روی استعدادهای خود متمرکز شوند و با استفاده از راهکارها برای بهبود این وضعیت تلاش کنند.

کودک ۶ ساله

مراجع کودک 6 ساله با وضعیت اتصال راهو- مرکوری در طالع، مشکلات شدید در یادگیری، وضعیت بی قراری، دمدمی مزاجی، عدم پایداری، علت این بود که این شاکله در خانه اول چارت واقع شده بود و ایشان در بدو تولد در دوره راهو قرار گرفته بودند، البته آزمایشات پزشکی هیچ دلیلی مشکل دار بودن ایشان نداشت و بنده به والدین کودک عرض کردم تمامی مشکلات ایشان در 2 سال آینده یعنی دقیقا زمانی که از این دوره زمانی خروج پیدا کنند حل خواهد شد زیرا این شاکله پس خروج از این دوره زمانی غیر فعال خواهد شد.

در دانش جیوتیش هر دوره ای از زندگی به عهده ی سیاره ای است و عمدتا زمانی دچار مشکل می شویم که در دوره سیاره آسیب دیده قرار داشته باشیم، این مشکلات میتواند درحوزه روابط، سلامتی، مالی و … باشید و البته تنها با راهکارهای مخصوص به سیاره می توان از این عوارض جلوگیری نمود

مراجع خانم با وضعیت کالاسارپا

مراجع خانم با وضعیت کالاسارپا در خانه اول و هفتم (راهو 1 و کیتو 7) دارای مشکل عدم ازدواج که برای ایشان توضیح دادم ازدواج های ایشان به دلیل اینکه کیتو خاصیت عدم دارد، به سرانجام نمی رسد و تا زمانی که برای بهبود این کارما تلاش نکند، یا ازدواج نخواهند کرد و یا حتی اگر موفق به ازدواج شوند، زندگی آنها به جدایی منجر خواهد شد. در پایان با ارایه راهکارهای مربوطه ایشان را راهنمایی نمودم.

در دانش جیوتیش کیتو مسئول سقط، عدم و انسداد است و در هر مکانی قرار بگیرد، آن قسمت را دچار مشکل می کند.

مراجع خانم با وضعیت اتصال نزدیک نزدیک راهو-ماه

مراجع خانم با وضعیت اتصال نزدیک راهو-ماه در خانه طالع و دچار وضعیت بهم ریختگی ذهنی، عدم تمرکز، نیمه کاره رها کردن امور و البته نداشتن آرامش روانی در هر حالتی، علت نوسانات ایجاد شده از طرف راهو و با توجه به قرار گرفتن در دوره این سیاره آسیب دیده دچار عدم پایداری زیاد به لحاظ روانی، با داشتن تاریخ ها و استفاده از مانتراها و سنگ مورد نظر، توانستیم این اثرات را کاهش دهیم.

مراجع خانم ۳۷ ساله با وضعیت شرف مریخ

مراجع خانم ۳۷ ساله با وضعیت شرف مریخ، شرف عطارد و شرف ونوس . چارت بسیار عالی و قدرتمند، زیبایی در چهره، شادابی جسمانی، نقاش و هنرمند، موفقیت های فراوان در زندگی و بسیار موفق در حوزه شغل، و البته مشکل ایشان در روابط عاطفی بود که رمدی ها و دوره های زمانی مربوطه به ایشان ارایه شد.

مراجع خانم با وضعیت قران نحسین در خانه روابط عشقی

مراجع خانم با وضعیت قران نحسین در خانه عشق(5) و راهو-ونوس شکست های متعدد در روابط عاطفی، در واقع قران باعث شده بود تا روابط ایشان به شکل عجیب و غریبی و عمدتا بدون اینکه حتی ایشان بداند چه مشکلی وجود دارد به فروپاشی منجر شود. علت این امر که قران مورد نظر بود برای ایشان توضیح دادم و راهکارهایی هم به صورت منطقی و هم به صورت آسترولوژیکال برای ایشان شرح داده شد.

مراجع آقا با وضعیت حضور ۴ سیاره مخرب

مراجع آقا با وضعیت حضور 4سیاره گجسته در خانه4(مادر و خانه پدری) مشکلات بسیار زیاد که بخش اعظمی از این مشکلات به حضور در آن خانه بر میگشت و اولین راهکار خروج ایشان از منزل پدری بود، البته حضور در دوره های زمانی ناخوب نیز موضوع را تشدید کرده بود، راهکارهای لازم به ایشان گفته شد.

مراجع خانم با وضعیت طالع ۸

مراجع خانم با وضعیت طالع 8 عجول در انتخاب و تصمیم گیری، ونوس هبوط و البته سروری ونوس در خانه ازدواج اول و دوم، ایشان دارای دو ازدواج ناموفق بودند و در پی ازدواج دوم، سعی نمودم با دادن احتیاط های لازم از فروپاشی ازدواج سوم جلوگیری کنم.

تشخیص اسکیزوفرنیا در جیوتیش

اسکیزوفرنیا به عنوان موردی برای مطالعه در ودیک آسترولوژی

کتابهای بسیار زیادی در مورد سلامت روانی نوشته شده است و امروزه به فروش می رسد،با این وجود تعداد افرادی سلامت روانی کامل دارند،بسیار کم است.اگرچه کسانی که از سلامت روانی به طور کامل برخوردار نیستند،دچار مشکلات ،در حوزه ی خاصی از زندگی به مانند تحصیل و یا مواردی از این دست نمی شوند.

بررسی دلایل بیماری های روانی از دیدگاه ودیک آسترولوژی

عطارد-Mercury-Budha
عطارد مسئول عقلانیت و استدلال شخص است.همچنین نشان دهنده منطق و هوش یک شخص است.

????ماه-Moon-Chandra
ماه نشان دهنده ذهن است و همچنین نشان دهنده عکس العمل های احساسی ماست.

????مشتری-Jupiter-Guru
مشتری نشان دهنده بلوغ و کمال است.عطارد دشمن مشتری در نظر گرفته می شود.اما مشتری نسبت به عطارد خنثی است.

خانه پنجم در چارت تولد

این خانه نشان دهنده منطق و دانش فرد در نمودار تولد است.
بنابراین ماه،عطارد و مشتری سیارات کلیدی نشان دهنده وضعیت سلامت روانی در نمودار تولد هستند.وقتی این سیارات و همچنین خانه پنجم در چارت تولد آسیب می بینند،موجب ایجاد بیماری روانی در شخص می شوند. ماه نقش مهمی در انجام صحیح عملکرد وظایف مغز ایفا می کند.اگر ماه ضعیف باشد،ذهن و روان ضعیف است.وجود ماه ضعیف در چارت نشان از وجود اخلال در عملکرد مغز می باشد.البته عطارد،مشتری و خانه پنجم چارت اهمیت زیادی دارند و جهت تشخیص اختلال روانی باید آنها را نیز به طور دقیق مورد توجه قرار دهیم.

مراجع خانم در وضعیت اتصال ماه-عطارد-راهو در برج عقرب

مراجع خانم با وضعیت اتصال ماه-عطارد-راهو در برج عقرب، دارای مشکلات فراوان از لحاظ منتالی، البته با مراقبت و دارو مشکلات تقریبا تحت کنترل ایشان بود، با بررسی دوره های زمانی و چارت های سالیانه دوره های فعالیت و موارد مهم را به همراه راهکارهایی برای بهبود انرژی این سیارات آسیب دیده یادآور شدیم.

مراجع خانم با وضعیت راهو در خانه یکم طالع

مراجع خانم با وضعیت راهو در طالع، به طور کلی راهو در طالع موجب بیقراری، وسواس، دمدمی مزاجی شدید و … می شود، گاهی اوقات شدت این شاکله به حدی می رسد که هیچ چاره ای جز دارودرمانی باقی نمی گذارد، مراجع برای انجام مراحل کنترل این ترکیب راهنمایی شد.

مراجع آقا دارای خورشید شرف یافته در خانه ثروت

مراجع آقا دارای خورشید شرف در خانه ثروت ها، این شخص وقتی دست به خاک می زد طلا می شد، ثروت سازی بسیار عالی، خانه ۱۱ و ۲ چارت هر دو عالی، یک داروساز موفق، انتخاب هوشمندانه توسط ایشان در مورد رشته تحصیلی و زندگی نقش مهمی در موفقیت وی داشت. چارت بسیار خوب داشتند و راهنمایی هایی نیز در مورد هماهنگی زندکی عاطفی ارائه شد

مراجع خانم در وضعیت قران نیرین

مراجع خانم دارای وضعیت قران نیرین (اتصال سعد ماه و خورشید) و مرکوری شرف در برج 6، صدای بسیار عالی، هوش فوق ، العاده، مدرس در یکی از دانشگاه های امریکا و ایشان بواسطه داشتن ترکیبات علم و دانش ، 5 سال جلوتر از سن خود بودند، البته مشکلات ایشان مربوط به ونوس و انتخاب ها در روابط عاطفی بود که راهنمایی های لازم در مدت یکساعت به ایشان ارایه شد.

مراجع آقا دارای سه سیاره صفر درجه عالی و مرکوری در شرف

مراجع آقا دارای سه سیاره صفر درجه عالی و مرکوری در شرف. مدال آور در الپیادهای ریاضی در امریکا و چند کشور دیگر. چارت بسیار عجیب و البته خانواده در مسیر موفقیت وی نقش بسیار مهمی داشتند. کودک از کودکی در دوران اوج به دنیا آمده بود و روحی بسیار شاخص داشت. بجز مشکلات عادی و البته کمی تمایل به افسردگی از جانب سیاره ماه. مورد دیگری مشاهده نشد و موارد مورد نظر به ایشان راهنمایی شد.

مراجع خانم با وضعیت سروری مریخ

مراجع خانم با وضعیت سروری مریخ در خانه هفت و حضور مریخ آسیب دیده در خانه هشتم، متاسفانه با توجه به این خانه هشت خلنه حوادث می باشد و همسر در آنجا حضور داشت، همسر ایشان دچار حوادث متعدد و در نهایت تصادف منجر به فوت گردیده بودند.

مراجع خانم با وضعیت ماه شرف در خانه شغل

مراجع خانم با وضعیت ماه شرف در خانه شغل، درخشش ها و موفقیت های شغلی فراوان، حضور خوشحال در خانه ۱۱ چارت تولد همزمانی موفقیت در جامعه و رسیدن به اهداف و درآمد را پدید آورده بود، ایشان دارای یک شرکت طراحی داخلی بودند، بهترین گزینه برای استفاده از سیاره ماه که در قدرت قرار داشت، مشکلات زیاد در خانه پدری وجود داشت که راهنمایی های لازم به ایشان انجام گرفت.

مراجع آقا با وضعیت مریخ شرف

مراجع آقا با وضعیت مریخ شرف در طالع، ورزشکار در عرصه ملی، خورشید قدرتمند در خانه دهم نقش مهمی در به شهرت رسیدن و درخشش صاحب چارت در جامعه دارد، در وضعیت این چارت آسیب دیدگی سیاره ونوس دیده می شد که مشکلاتی در خانه ماجراهای عشقی برای ایشان بوجود آورده بود، وضعیت آسیب دیدگی و راهنمایی های لازم برای ایشان تشریح شد.

مراجع خانم با وضعیت ژوپیتر در شرف

مراجع خانم با وضعیت ژوپیتر شرف در طالع بسیار خوش یمن و پر برکت، انسان خوب، بسیار متعادل و بسیار متصل! سیاره مشتری در طالع وضعیت بسیار خوبی در طالع شخص و سرنوشت و کلیه حوزه های زندگی او بوجود می آورد، اما وقتی این سیاره در شرف (خوشحال) باشد، این وضعیت به بهترین حالت ممکن ارتقا پیدا می کند. از دیگر محاسن این وضعیت می توان به ازدواج خوب و یافتن مردی خوب برای یک زن اشاره نمود.این وضعیت تا حدی خوب است که حضرت مولانا در یکی از غزلیاتش می فرماید ٬٬ جز طالع مبارک از مشتری چه بینی ٬٬

مراجع خانم قمر در وضعیت عقرب

راجع انتخاب۱۳۴۸ بود که چارت بسیار جالب داشت، اولین نکته داشتن ی شب گذشته (۴ دی) من خانمی متولد سال مارس و خورشید قدرتمند (البته به صورت مجزا) قدرتمند بودن این دو سیاره در چارت موجب قدرتمند شدن صاحب چارت می شود، در واقع اراده، غرور، قدرت، جاه طلبی، جسارت، شجاعت، حتی از لحاظ زندگی جنسی قدرت زیادی به شخص می بخشد، آنچه تاکنون دیده ام افرادی که این دو سیاره را به صورت خیلی خوشحال دارند و البته خانم هستند ، در روابط عاطفی به مشکلات زیادی می خورند (این شخص نیز در ازدواج اول متارکه کرده بود) ، علت این مشکلات تمایل به استقلا و قدرت در افرادی با این ترکیب می باشد، در واقع اینان در هیچ شرایطی نمی توانند به طرف مقابل تکیه کنند و این نه در ابتدای رابطه بلکه کمی بعدتر به مشکلی بزرگ تبدیل می شود! البته مارس خوشحال سبب جوانتر از سن به نظر آمدن این شخص تا ۱۲ سال شده بود و شادابی جسمانی مریخ کاملا نمایان بود. ایشان از سال ۹۴ وارد دوران راهو شده بودند که دوران بسیار سختی است و شخص دائما دچار ناپایداری است، همچنین به علت ضعف سیاره زحل مشکلات گوارشی همیشه همراه ایشان بود، مشاوره ما ۸۰ دقیقه به طول انجامید و تمامی راهکارهای لازم از نظر آسترولوژی به ایشان ارایه گردید

خانم متولد ۱۳۶۱

مراجع انتخابی دیشب (۵ دی) خانم متولد ۱۳۶۱ بودند، ایشان در خانه ی شغل و جامعه دارای سیاره خورشید بودند، خورشید نماد شهرت و موفقیت و مورد توجه قرار گرفتن است، همانطور که انتظار می رفت ایشان فردی موفق در عرصه شغلی و اجتماعی بودند، خورشید نماد شغل های مدیریت، پزشکی، شیمی و داروسازی است، شغل ایشان مدیریت بازرگانی یک شرکت خصوصی بود، وقتی به چارت نگاه کردم علاوه بر خورشید ایشان دارای ونوس نزدیک اوج شرف (نماد هنرمند بالفطره) نیز بودند که نماد استعدادهای بارز هنری است، انتظار می رفت اگر به عنوان فعالیت اصلی نه، اما هنری را به شکل فعالیت جانبی در زندگی به انجام می رساندند ( ایشون گفتند که مدتی در دوره های میکاپ آرتیست بودن فعالیت داشتند) ، نظر من این بود که ایشان می توانستند با داشتن فعالیت هنری بخش زیادی از شکوفایی و شادی را علاوه بر شغل اصلی بدست آورند. چارت این شخص دارای دو استعداد اصلی بود، هنر و مدیریت که انتخاب ایشان مدیریت بود و البته در آن موفق بودند! اگر من این چارت را در ۱۵ سالگی این شخص دیده بودم، سرمایه گذاری در هنر را پیشنهاد میکردم، همچنین خانه ازدواج دارای مشکلاتی بود که روند و نحوه آن را برای ایشان شرح داده شد. داشتن سیاره کیتو در خانه فرزند موجب سقط جنین گردیده بود که راهنمایی های لازم در مورد نحوه پرداخت کارمای اتفاق و سایر موارد به ایشان ارایه گردید.

وقت آن رسیده که از خود بپرسید

 چارت شما دارای چه استعدادهایی است؟
 آیا در دوراهی استعدادها گرفتار شده اید؟
 بیشترین بهره وری و موفقیت برای شما در چه رشته ای نهفته است و آیا در زندگی شغلی خود به موفقیت می رسید؟

آقا متولد ۱۳۵۷

مراجع انتخابی دیشب (۶ دی) آقا متولد سال ۱۳۵۷، اولین نکته جالب داشتن مریخ ۰ درجه بود، یک مهندس به تمام معنا، تمام وجود این شخص تم مهندسی و engineering دارد، البته شغل ایشان نیز مهندس برق بود! عجب انتخاب صحیحی! ایشان بسیار بسیار در انتخاب رشته تحصیلی درست عمل کرده بودند و در کار خود قطعا بهترین بودند، اما مسئول خانه شغل در چارت ایشان سیاره ونوس بود و ونوس نیز بسیار قدرتمند، که این ترکیب خبر از زندگی موفق کاری می دهد، اما ایشان این پیشرفت را تا سال ۱۳۹۲ تجربه کرده بودند به علت اینکه تا سال ۹۲ ایشان در دوره ونوس خوشحال بودند و در شرکتی مشغول به کار بودند، در سال ۹۲ و همزمان با شروع دوران خورشید آسیب دیده ایشان به کار برای خود و در شرکت شخصی خود مشغول شده بودند که با انواع و اقسام مشکلات و ناکامی ها مواجه شده بود، بعد از بررسی کامل چارت به ایشان توضیح دادمبا توجه به آسیب دیدگی خورشید و مشکلات آن صلاح بر ادامه کار شرکت و نیست و بهتر است ایشان در شرکتی به عنوان کارمند ارشد مشغول به کار شوند،در واقع خانه دهم که خانه شغل است در چارت ایشان بسیار خوشحال بود و ایشان باید انسان موفقی در زمینه کاری می بودند اما تدبیر اشتباه سبب مشکلات فراوانی برای ایشان و خانواده شده بود.

خانه شغل در چارت شما چگونه است؟

دوره موفقیت و شکست شرکت شخصی شما چه زمانی است؟

آیا در حال قدم برداشتن در مسیر درستی هستید؟

خانم متولد شهریور ۱۳۵۶

مراجع انتخابی خانم متولد شهریور ۱۳۵۶, دارای خورشید خوشحال،به طور کلی وقتی خورشید ذر یک چارت خوشحال می شود، نشن دهنده استغداد خاص در چهار رشته است، پزشکی ، مدیریت، شیمی ، داروسازی، خوشبختانه این خانم دندان پزشک بود و انتخاب بسیار درستی انجام داده بود،در چیزی فعالیت داشت که در آن بهترین بود، سیاره عطارد دچار مشکل بود که وی را از جهت پوست و تنفس با مشکلاتی مواجه کرده بود سیاره عطارد مسئول خانه ازدواج ایشان بود که به علت حرکت راجعه و درگیری با سه سیاره دیگر موجب عدم ازدواج ایشان تا سن ۴۰ سالگی شده بود، عطارد سیاره مسئول خانه شغل نیز بود ضمنن ایشان تا تاریخ ۲۶ دی ۹۶ در دوران راهو بودند که دوران نوسانات و مشکلات می باشد، راهکارها و راهنمایی های لازم در مورد موضوع ازدواج و دوره های زمانی به ایشان ارایه گردید .

در چارت شما چه ترکیباتی وجود دارد؟ استعداد خاص شما چه استعدادی است؟

خانم متولد ۱۳۵۲

مراجع انتخاب جمعه شب (۸ دی) خانم متولد ۱۳۵۲, در دوراهی جدایی یا ادامه زندگی مشترک، ابتدا به ایشان گفتم شما در سال ۷۹ ازدواج نمودید و از همان زمان نیز وارد دوران سیاره ی آسیب دیده شده اید ، بنابراین روند رشد و تعالی در زندگی شما دچار نوسان و بالا و پایین هایی گردیده، قرار گیری کیتو در خانه هفتم چارت ایشان سبب شد به ایشان بگویم شما حتما متارکه خواهید کرد (با ذکر زمان و‌ بازه ی زمانی) و البته از اردیبهشت ۹۷ در دورانی قرار خواهید گرفت که شکل چالشی با همسر تا حد زیادی کم خواهد شد، اما این فقط آرامش پیش از طوفان است و در همین دوره به جدایی می رسید، خانه ازدواج دوم ایشان بدون آسیب بود و دچار وضعیت عدم ازدواج نیز نبود، شرایط و کیفیت ازذواج دوم را به علاوه دوره زمانی فعال شدن برای ایشان شرح دادم، به علت داشتن سیاره‌ ژوپیتر در کنار ماه این شخص از ذهنی سرشار از انرژی مثبت برخوردار بود و البته قدرت تحت تاثیر قرار دادن دیگران، بخش زیادی از سیارات در چارت این خانم در خانه ی پدری و خانه ی یکی از خواهر و براداران بود که موجب درگیری های زیاد از ابتدای زندگی در این حوزه شده بود، در چارت ایشان سیاره ونوس در برج دوست یعنی زحل بود که نماد هنروری است، همچنین سیاره زحل به علت آسیب دیدگی فراوان موجب مشکلات فراوان خانه ۸ یعنی زندگی جنسی گردیده بود و البته زحل موجب دردهای مرتبط به روده و معده نیز می گردد.

 آیا ازدواج کرده اید؟ کیفیت ازدواج شما با همسر چگونه است؟
 آیا تاکنون در اندیشه ی طلاق بوده اید؟
 آیا دربرنامه ریزی بلند مدت برای زندگی مشترک خود دچار شک و تردید هستید؟

خانم متولد ۱۳۵۹

چارت انتخابی مراجعین (۱۱ دی) خانم متولد ۱۳۵۹ چارت بسیار جالبی بود چارت ایشان اما قصد دارم شروع این تجربه را با بیتی از خداوندگار مولانا آغاز کنم.

جز لطف و جز حلاوت خود از شکر چه آید
جز نور پخش کردن از قمر چه آید (غزل ۸۵۲)

اشاره ی مولانا به سیاره قمر و اهمیت آن، البته مولانا در غزل های بسیاری از سیارات نام برده اند، اما ربط این شعر به این طالع بسیار جالب توجه است، قمر در اوج شرف در طالع!!! روشنایی ذهن، ایدلوژر برتر، ذهن قدرتمند، تمرکز فراوان و نورپخش کردن البته ???? دیزاینر، دکوراتور، آشپز و بسیاری از پتانسیل ها در این شخص‌ وجود داشت، انسانی بسیار خوب و روشن، البته شگفتی ها به همین نقطه ختم نمی شود، قران علویین در کنار ونوس ۰ درجه این زیبایی را کامل کردند، معنویت و عارف واقعی، این ترکیب از لحاظ معنوی، از لحاظ انسان دوستی بسیار خاص است و فقط مخصوص خود این شخص! قران علویین بسیار معنوی است،افرادی با قران باید با افراد غیر سطحی و معنوی زندگی کنند تا بتوانند در زندگی مشترک به خوشحالی برسند، ونوس و‌مارس خوشحال موجب جوان تر از سن به نظر آمدن و شادابی می شوند، همچنین مریخ خوشحال انعطاف بسیار خوبی برای اسپورت به شخص می دهد. اشخاصی که ماه در طالع دارند باید دائما با مردم در تماس باشند و توده مردم را لمس کنند، در غیر اینصورت دچار دپرشن های لایت می شوند، متاسفانه صاحب چارت در اواخر دوران ۱۸ ساله راهو بودند و سالهای سختی را گذرانده بودند البته تقریبا به شروع دوباره نزدیک بودند که تاریخ را نیز برای ایشان شرح دادم، خورشید در هبوط در خانه ازدواج اول ایجاد مشکلات فراوانی در زندگی ایشان کرده بودند که احتمال جدایی در ازدواج اول را بیش از هر زمان دیگری فعال کرده بود، مشکلات چشم و قلب از دیگر از عوارض خورشید آسیب دیده است، نظر و دیدگاه چارت در مورد ادامه زندگی زناشویی و موارد دیگر را در مدت ۶۰ دقیقه بررسی نمودیم.

در چارت شما چه وضعیتی حاکم است؟
آیا ازدواج موافقی خواهید داشت؟
اگر در مسیر زندگی دچار سردرگمی شده اید؟ یک مشاوره ی بی نظیر از هر زمان دیگری به شما نزدیک تر است

خانم متولد ۱۳۷۸

مراجع انتخابی (۱۳ دی) خانم متولد سال ۱۳۷۸ اولین نکته مهم داشتن ونوس بسیار خوشحال در خانه شغل بود که قطعا بهتر است این خانم در هنر کار و معاش داشته باشد، ایشان طراحی جواهرات را فراگرفته بود، اما قصد داشت برای رشته دانشگاهی به دامپزشکی بپردازد، ۹ ماه پیش وقتی اولین بار با ایشان مشاوره داشتم، تاکید بسیار شدیدی روی فعالیت هنر داشتم و البته تشویق ایشان به موضوع طراحی جواهرات و البته ذکر این نکته که تمام کسانی که سیاره ونوس خوشحال در خانه دهم چارتشان دارند می توانند صاحب موقعیت و درآمد و موقعیت اجتماعی خوبی از هر هنری ( میکاپ و دیزاین و … ) داشته باشند، این در حالی ست که اگر سراغ فیلدهای دیگر بروند شاید به موفقیت برسند اما رسیدن به خوشحالی دشوار است، روز ۱۳ دی در مشاوره ۶۰ دقیقه با ایشان صحبت کردم و ورود به دوره ی سیاره ای آسیب دیده از ماه ها پیش زندگی، تحصیل و … ایشان را به حالت سکون درآورده است، ابتدا در مورد دوره زمانی و اینکه ما پیش تر در موردش می دانستیم و اینکه چطور می تواند این دوره را بهتر طی کند، ایجاد انگیزه کند و دوباره به مسیر بازگردد صحبت کردیم. البته ایشان در مورد اینکه از نظر آسترولوژی آیا خوب است که ایشان دامپزشکی را از فکرش بیرون کند و به دنبال طراحی برود،پرسش کرد و البته من با خوشحالی تمام گفتم ۱۰۰ درصد بله، شما برای هنرمند شدن به این دنیا آمده ای !!! داشتن ماه ۰ درجه موجب توانایی پردازش عالی در ایشان شده بود و البته طالع ژوپیتر می تواند سبب اضافه وزن های گاه و بیگاه بشود که از نظر مدیکال آسترولوژی اضافه وزن ایشان در دوره کنونی پرخوری روانی بوده و به دلیل پرگیری مریخ و ماه بود و ریشه سایکوسوماتیک داشت، چارت سالیانه و وضعیت یکسال آینده را نیز برای ایشان شرح دادم و راهنمایی های لازم از نظر جیوتیش به وی ارایه شد.

 آیا در رشته تحصیلی درستی قرار دارید؟
 دوره زمانی حاکم بر شما چگونه دوری ست؟
 تهدیدهای شما در چارت سالیانه ،چگونه تهدیدهایی است؟

تاجر بین المللی متولد ۱۳۵۴

مراجع انتخابی پنج شنبه (۱۴ دی) آقای تاجر در سطح بین المللی متولد ۱۳۵۴, دارای خورشید شرف در خانه ۱۰ که خانه شغل می باشد و نشانه کاریزما، قدرت مدیریت و شهرت و قدرت و موفقیت، دیگه از این بهتر نمی شد!!! انتخاب ایشان نیز هماهنگ با خورشید بود تجارت نجهیزات پزشکی، آدم بسیار قدرتمند و با اعتماد به نفس، از سال ۷۵ یعنی دوره مریخ ایشان بیزنس خود را آغاز کرده بود و بعد از آن نیز در دو دوره مجزا موفقیت های بسیاری نیز بدست آورده بود، اما در سال ۹۴ و‌توام با ورود به دوران خورشید بسیار قدرتمند تجارت ایشان به کلاس جهانی ارتقا پیدا کرد بود و موفقیت پشت موفقیت!!! دیگر هر چی از قدرتهای این مرد و صلابت این بیزنس بگویم احتمالا نمی توانم حق مطلب را ادا کنم! بعد از صحبت در مورد ۱۰ سال آینه چارت ایشان از لحاظ کاری و تایید انگیزه ها و برنامه ها توسط چارت، تهدیدها و مشکلات احتکالی از ناحیه برادر و خواهر کوچکتر (آنها در فمیلی بیزنس بودند) و البته دسیسه های یکی از زیر دستان به سراغ خانه ازدواج رفتیم، با دیدن مریخخوشحال در خانه ازدواج و البته شرایطی دیگر، به ایشان گفتم شما تعدد ازدواج در طالع دارید (چند همسری) و البته اینطور هم بود و ایشان در زیر دوره عطارد/مریخ ازدواج مجددی کرده بود، در این چارت همه چیز صفر و ۱۰۰ بود ،خبری از وسط نبود! مشکلات عطارد در چارت ایشان سبب آلرژی و مسائل پوستی شده بود، این چارت شگفت انگیز را به مدت ۹۰ دقیق بررسی نمودیم و البته در مورد چارت های سالیانه و وضعیت فرزندان ایشان نیز صحبت نمودیم و درپایان نیز راهکارها و نظریات ارایه شد.

آیا در چارت شما ترکیب چند همسری وجود دارد؟
تجارت شما در چه مسیری قرار دارد؟
جواب این سوالات را در مشاوره با اسطرلاب بیابید!

خانم طالع زحل

مراجع انتخابی خانم (۱۳ دی) ایشان در خانه طالع، سیاره زحل داشتند، البته زحل در برج خود، این ترکیب سبب قد بلند شدن صاحب چارت شده بود! خانمی با قد ۱۷۵ سانتی متر ، لاغر وکشیدگی !!! خوشبختانه خوشحالی مریخ سبب سلامت اندام و قدرت بسیار ایشان شده بود، این خانم ورزشکار، شناگر و بسکتبالیست ???? بود در کلاس تیم ملی! نکته مهم این است که داشتن زحل در طالع حالت های مردانه زیادی در شخص ایجاد می کند، البته صاحب این چارت بعد از اشاره من به این موضوع، کاملا در این مورد صحبت کرد و البته ناراضی هم نبود، داشتن برج ماه در خانه هفتم (ازدواج) و البته وضعیت آسیب دیده ی ماه در خانه ی هشتم،سبب فوت همسر از طریق حادثه و غرق شدن در دریا شده بود، خانه ازدواج دوم را با هم بررسی کردیم ، دوره ی زمانی پیش روی ایشان از تیر سال ۹۷ دچار تغییرات می شد و خانه مهاجرت نیز همزمان فعال می شد، در مورد برنامه مهاجرت ایشان به کانادا و زندگی پس از آن براساس دوره های زمانی صحبت کردیم، و البته ایشان به نتایج خوبی رسیدند، موضوع فعال شدن خانه پدری و درگیری های مرتبط به آن نیز مطرح شد، نکات مهمی در این مورد وجود داشت که همگی را به ایشان ارایه دادم، در چارت سالیانه ایشان که از آذر شروع شده بود، حالات روانی ناپایداردر ماه های ۲ و ۶ دیده می شد، مشاوره ما ۸۰ دقیقه به طول انجام، البته در حدود ۱۵ دقیقه در مورد وضعیت دختر ۶ ساله صاحب چارت صحبت نمودیم.

آیا خانه ازدواج شما در خطر است؟
چه زمانی برای ازدواج شما مناسبت تر است؟
سیاره غالب بر چارت شما چه سیاره است؟
شما برای چه کاری ساخته شده اید؟

خانم متولد دی ۱۳۴۹

مراجع انتخابی روز ۴ دی ماه، خانم متولد دی ۱۳۴۹, اولین نکته بسیار مهم در این چارت تولد، قرارگیری راهو در طالع و کیتو در خانه هفتم است،جدا از اثرات نوسانی راهو‌ در طالع که بیشتر خود شخص را دچار حساسیت یا به معنای درست تر obsession می کند، در مورد قرارگیری راهو در طالع مدل های رفتاری و گاها اختلالات روانی زیادی مشاهده شده که حتما پس از تکمیل کیس استادی های مرتبط با شما عزیزان به اشتراک خواهم گذاشت. قرارگیری کیتو در هر خانه ای اثرات منفی و نحس خود را بجای می گذارد، در این چارت بخصوص کیتو خانه ازدواج (۷) قرار گرفته بود که تاکنون موجب عدم ازدواج این خانم پزشک شده بود، قرارگیری مریخ قدرتمند در خانه درآمد و اهداف (۱۱) موجب موفقیت های فردی زیادی در چارت ایشان شده بود، ایشان سالها بود که در دوران سیاره زحل قرار داشت، در واقع زحل حاکم دوران ایشان بود، زحل در چارت ایشان در خانه پدری (۴) قرار گرفته بود که موجب سالها اختلاف در میان خواهران و برادر بر سر اموال شده بود، البته خبر خوب این بود که ایشان در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۷ از دوران زحل بیرون می آمدند و این نویدی بود برای حل شدن یا حداقل سبک شدن مشکلات خانه پدری! چون زحل در خانه ۴ قدرتمند قرار گرفته بود سبب شده بود ایشان در موضوعات متفاوت خانه پدری آسیب کمتری ببیند و البته زحل قدرتمند خود نشان دهنده تدبیر و دیپلماسی بسیار عالی است.

داشتن ترکیبات قدرتمند در خانه ۱۰ و ۱۱ چارت سبب موفقیت های شغلی زیادی برای ایشان شده اما به طور کلی سیاره ماه سیاره ای با طبع متغیر است و تمایل زیادی به ایجاد تغییرات زیاد دارد، در این چارت سیاره ماه در خانه شغل قرار گرفته بود،همچنین دستورات مخصوص سنگ مخصوص این دوران زمانی و تراپی های مربوطه به ایشان ارایه شد.

اشخاصی که ترکیب راهو-کیتو در طالع دارند باید خیلی در مورد حال و مودشان مراقب باشند و البته موضوعاتی مثل عدم ازدواج/جدایی در ازدواج اول.

آیا در چارت شما ترکیب راهو(۱)-کیتو(۷) وجود دارد؟
آیا از سنگ مخصوص چارت تولد و تراپی های خود باخبرید؟
جواب این سوالات را در مشاوره با اسطرلاب بیابید!

خانم متولد ۱۳۷۵

مراجع انتخابی (۲۳ دی) خانم متولد ۱۳۷۵ ، کیتو در طالع داشتند، در عمر کاری خودم کیتو در طالع های زیادی دیده ام که تمایلات ناشناخته، تمایل به خودآزاری داشتند و یا علاقه به علوم ماورایی و ناشناخته بودن، اما این شرایط کیتو به تنهایی نیست که تعیین کننده وضعیت شخص است، در چارت پیش رو، این خانم جوان در خانه طالع کیتویی را داشت که با زحل اتصالی نزدیک پیدا کرده بود، یک چیزی شبیه قران نحسین! از سال ۱۳۸۶ این وضعیت به حالت فعال خودش درآمده بود! مسئول دیگر و البته مهمترین مسئول یعنی سیاره ماه نیز هم به واسطه قرارگیری در برج زحل و هم خانه ۱۲ در آسیب دیدگی خودش قرار داشت، همین موضوع سبب بای پولار شدن (اختلال دو قطبی) گردیده بود که از سال ۱۳۸۶ همزمان با دوره کیتو با شیب ملایم آغاز شده بود و تا روز مشاوره هم ادامه داشت، قرارگیری در دوران کیتو/ماه سبب فشار زیاد و اقدام به خودکشی(نافرجام) شده بود، خدا رو شکر! خوشبختانه ایشان در پروسه روان درمانی و دارو درمانی قرار داشتند که اتفاق خوبی بود! راهکارهای مربوط به سیاره ماه و تراپی های شامل استفاده از سنگ، مانترا، دادن نذری و … به ایشان ارایه شد، همچنین با توجه به زیر دوره ها، خروج ایشان از دوره سخت در طی چند ماه آینده با ذکر تاریخ عنوان شد.

اما از بحث اختلالات روانی که بگذریم، این خانم جوان در خانه ۱۰ یعنی شغل و جامعه دارای خورشید بسیار قدرتمند بودند،خورشید سیاره علوم پزشکی و مدیریت می باشند، خوشبختانه ایشان دانشجوی پزشکی بودند و شرایط چارت خبر از گذر از این بحران تبدیل شدن به پزشکی حاذق طی سالهای آینده می داد، سیارات قدرتمند دیگری مانند مریخ هم در چارت ایشان وجود داشت، نکته پایانی از این چارت حضور سیاره راهو در خانه ازدواج بود که خود می تواند خطرهای زیادی برای این شخص ایجاد کند، توصیه شد حتما در مورد ازدواج با ستاره شناس مشورت کنند.

آیا در چارت شما نشانه هایی از اختلالات روانی وجود دارد؟
آیا در حال دارو درمانی هستید؟

از زمان پایان یا سبک شدن شرایط بیماری های خود باخبرید؟

چارت تولد شما نقشه روح شماست.

خانم متولد تیر ۱۳۶۴

مراجع انتخابی خانم (۲۶ دی) متولد تیر ۱۳۶۴, طالع ۱۰ که مربوط به زحل می باشد در چارت ایشان قرار داشت و سبب بلندی قد در این خانم شده بود، ترکیب قدرتمند خورشید-مریخ در چارت ایشان سبب استحکام و زیبایی اندام و البته توانایی کامل انجام کارهای مردانه گردیده بود، قرارگیری مسئول خانه ازدواج (سیاره ماه) در خانه هشتم سبب عدم ازدواج ایشان تا به امروز شده بود، به طور کلی وقتی مسئول خانه ازدواج در خانه هشتم قرار می گیرد، احتمالات کلی زیادی بوجود می آورد که می تواند نسبت به شرایط چارت متفاوت باشد برخی از این احتمالات عبارتند از عدم ازدواج، فوت همسر، حادثه برای همسر، خیانت جنسی دیدن از همسر و … البته می بایست تمامی شرایط چارت در نظر گرفته شود، از نظر احساسی قرارگیری خورشید در خانه پنجم که خانه عشق و ماجراهای عشقی می باشد، سبب سوزاندن یا سوخته شدن در عشق می شود، کسانی که سیاره مریخ به شکل قدرتمند دارند حتما باید فعالیتی برای تخلیه انرژی مریخ در نظر بگیرند (مانند ورزش) در چارت این خانم مخذب ترین اثرات در خانه ۱۰ یعنی خانه ی شغل، پدر و جامعه رخ داده بود، قرارگیری سیاره زحل سبب کندی و تاخیر و نحوست در حوزه ی شغل و جامعه می گردد، متاسفانه این شخص از تاریخ ۱۵ آذر ۸۸ وارد دوران سیاره مشتری شده بود و چون مشتری در خانه از دست دادن ها قرار داشت موجب ایجاد هزینه هایی زیادی شده بود، آخرین زیر دوره این دوره که شخص طی کرده بود زیر دوره مشتری/کیتو بود که از ۲۲ آبان ۹۵ آغاز و در ۲۶ مهر ۹۶ به اتمام رسیده بود، ورود به زیر دوره ونوس در مهر ماه سال جاری موجب حل بسیاری از معضلات و بهتر شدن اوضاع گردیده بود.
بعد از بررسی سیارات آسیب دیده، نکات مهمی در مورد دوره های زمانی، تفسیر چارت سالیانه و دفع انرژی منفی سیارات به ایشان ارایه شد.

کیفیت ازدواج در چارت تولد شما چگونه است؟ آیا خطراتی در مورد آن وجود دارد؟

پیشرفت های شغلی شما چه زمانی اتفاق می افتد؟

کیفیت دوره زمانی حاضر شما چگونه است؟

خانم متولد تیر ۱۳۶۷

مراجع انتخابی خانم (۲۷ دی) متولد تیر ۱۳۶۷ ، این چارت یک چارت ویژه است، ترکیبات هنرمند شدن و شهرت با قدرت فراوان در این چارت وجود داشت، به شکلی حیرت آور! قرارگیری ماه در شرف – ونوس درکنارش – مشتری نیز در کنار اینها در حالتی بسیار مبارک و البته در خانه شغل و جامعه موجب شده بود ایشان نوازنده ای حرفه ای باشند، ماه شرف و ونوس خوشحال دو ترکیبی که شخص را در موفقیت در هنری یاری می رساند چراکه یک ذهن آرتیستیک و قدرتمند به شخص اعطا شده است، این ترکیبات فوق العاده همگی از سال ۱۳۹۲ همراه با دوران اصلی سیاره مشتری فعال شده بودند، برای ایشان توضیح دادم از سال ۹۲ همه درها برای رسیدن به موفقیت برای ایشان باز شده در بعد شغلی و اجتماعی! اما ایشان از تاریخ ۲۱/۳/۱۳۹۴ وارد دوران زحل شده بود که زحل آسیب دیده ترین سیاره در این چارت بود، زحل سبب کندی دوران در چارت ایشان شده بود و خوشبختانه دوراه آن در ۱ بهمن ۱۳۹۶ اتمام پیدا می کرد، این خبر بسیار خوبی بود، زحل در چارت این شخص سه حوزه را در اختیار داشت که به هر سه اینها آسیب زده بود، ماجراهای عشقی، خانه ی بیماری ها (بیماری های زحل روده – استخوان – مفاصل هستند) و البته ازدواج اول! همه مشکل این شخص بعد از خانه طالع که در آن کیتو قرار گرفته بود وموجب مرموز شدن و درون گرایی شدید شده بود به این سیاره مرتبط بودن که خوشبختانه تا چند روز آینده ایشان از بند این سیاره رها می شد، اثرات مخرب بسیار زیادی در خانه ازدواج اول وجود داشت، که هشدار به طلاق منجر شدن و بازه ی زمانی احتمالی برای ایشان توضیح داده شد، همچنین ایشان عطارد و خورشید بسیار قدرتمندی در خانه ۱۰ و ۱۱ داشتند که در شهرت موفقیت ایشان نقش به سزایی خواهد داشت، مخصوصا این تغییرات پس از ۱ بهمن ۱۳۹۶ به راحتی تمام اتفاق می افتد، در پایان مطالبی مورد نحوه کنترل اثرات نحس زحل، سنگهای درمانی، مانترا و … به ایشان ارایه شد.

آیا برای هنرمند شدن به این جهان آمدید؟ 
در چه دوره ای از زندگی قرار دارید؟ 
این دوران تحت تاثیر سیارات خوب است یا سیارات نحس؟ 
اگر در دوران سیاره نحس هستید چه زمانی وارد دوران بهتری می شوید؟ 

چارت تولد شما نقشه روح شماست.

آقا متولد تیر ۱۳۶۱

مراجع انتخابی آقا (۲۸ دی) وقت ۶۰ دقیقه متولد اسفند ۱۳۶۱, داشتن ونوس شرف در خانه شغل و جامعه آنقدر خوب بود که موجب شده بود ایشان فتوگرافر باشند و البته مدرس در دانشگاه، در مورد ونوس شرف قبلا بارها صحبت کردیم، کسانی که دارای این ترکیب هستند برای هنرمند شدن پا به این جهان گذاشته اند و مراجع نیز به خوبی و با هوشمندی این موضوع را درک نموده و انتخاب بسیار صحیحی انجام داده بودند، البته این پایان داستان نبود، از تاریخ ۲۲ مهر ۱۳۹۱ و همزمان ورود به دوران کیتو، شکل بن بست در زندگی این شخص ایجاد شده بود ، به ایشان متذکر شدم که در سخت ترین دوران زندگی خویش به سر می برند که البته قرارگیری کیتو سبب فعال شدن دشمنان هوشمند نیز در تقدیر ایشان شده بود، دو دوره زمانی در انتظار ایشان بود زیردوره مرکوری که از تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ آغاز می شد که طبق برآورد چارت اوضاع ایشان را بهبود می بخشید و در نهایت ۲۲ مهر ۱۳۹۷ که ایشان به طور کلی از دوران ۷ ساله کیتو خارج می شدند. خروج از این دوره منحوس بزرگترین اتفاق محسوب می شود نه بخاطر خروج از این دوران، بلکه بخاطر دوران سیاره ونوس که در اوج قدرت قرار داشت و به عبارتی سبب اوج گیری و موفقیت بسیار در آن دوران می شود.

این چارت قمر در عقرب نیز بود، این شاکله موجب مشکلات و عوارض منتالی در شخص می گردد و البته ممکن است موجب به جا ماندن نشانه فیزیکی نیز در شخص نیز می شود، مولود دارای ماه گرفتگی کوچک بود، معمولا افرادی با ماه آسیب دیده نیاز به روان درمانی پیدا می کنند، این افراد باید از نماز خواندن،یوگا و مدیتیشن برای آرامش ذهن خود استفاده کنند، همچنین از تراپی های سیاره ماه نیز سود بجویند، سیاره ماه و آسیب آن سبب جدایی در ازدواج اول نیز گردیده بود.

خانم متولد ۱۳۴۵

مراجع انتخابی خانم (۲۹ دی) وقت ۳۰ دقبقه متولد ۱۳۴۵ این چارت دارای انرژی های صفر و ۱۰۰ زیادی بود، مهمترین نکته خروج ایشان از دوران ۱۸ ساله راهو‌ بود که در تاریخ ۱۵/۵/۹۶ اتفاق افتاده بود، سیاره مشتری (هبوط) مسئول خانه های شغل (۱۰) و ازدواج (۷) در چارت شده بود اثرات مخربی را در هر دوی این موارد بجا گذاشته بود، مشتری به این شکل در خانه، شغل و جامعه سبب توطئه و دسیسه چینی همکاران شده بود، شغل این شخص شغل دولتی بود، به ایشان توضیح دادم در دوران مشتری بهتر است در جامعه کاری مراقبت بیشتری به خرج بدهند و البته از تراپی های مربوط به ژوپیتر سود جویند، از طرف دیگرسیاره مشتری در خانه ازدواج سبب جدایی و فوت همسر گردیده بود البته پس از گذشن سالهای زیادی از زندگی مشترک، دو نقطه قدرت در این چارت وجود داشت، یکی داشتن ونوس ۰ درجه که سبب جوان تر از سن به نظر آمدن، ظرافت، زیبایی و هارمونی و البته درک زیبایی در چارت ایشان شده بود و دیگری داشتن زحل ۰ درجهکه قدرت تدبیر و دیپلماسی به ایشان بخشیده بود،خدا رو‌شکر!!! چون اگر زحل به این خوبی نبود مشکلات محیط کار و زیر دستان می شد چراکه شخص توان مقابله با آنان را از دست می داد. در مورد آسیب ها، دوره های زمانی پیش رو ، تحلیل ۱۲ ماه آینده گفتگو و کردیم درمان های سیارات برای از بین بردن اثرات نحس سیارات به ایشان ارایه شد.

ترکیب سیارات در چارت مراجع

ترکیب سیارات ماه – خورشید – مریخ – عطارد در برج مریخ هم قدرت های زیادی به صاحب چارت داده بود و هم پیچیدگی های زیاد! مریخ قدرتمند سبب شده بود این شخص به سوی ورزش هایی مانند تنیس کشیده شود و در آنها فعال باشد، باز هم خورشید و مریخ قدرتمند در کنار هم، اگر تحلیل های قبلی را خوانده باشید احتمالا می دانید ترکیب این دو قدرت و استقلال زیادی به صاحب چارت مخصوصا به عنوان یک زن می بخشد، قدرت، جسارت، شجاعت و هیجانات زیاد! در خانه ازدواج اول ایشان دارای سروری ونوس در برج خود بودند که البته خود ونوس به خانه ۶ رفته بود و همین سبب جدایی در ازدواج در شروع دوران ونوس یعنی شهریور ۱۳۹۵ شده بود، ازدواج دوم را البته بررسی نمودیم، در مورد اتفاق افتادن، کیفیت های ازدواج، زمان اتفاق افتادن و … اطلاعات لازم به ایشان ارایه شد، نکته بسیار مهم ورود این شخص به دوران کیتو از تاریخ فروردین ۱۳۹۵ بود که سبب انسدادهای کیتویی شده بود، کیتو در خانه زیردستان قرارداشت که سبب شده ایشان در این حوزه به مشکلات زیادی بر بخورد، نکته پایانی داشتن سیاره زحل آسیب دیده بود که علاوه بر تاثیر منفی بر خانه شغل، پدر و جامعه سبب تقریبا تمام مشکلات جسمی زحل شامل دردهای روده، استخوان ها و مفاصل شده بود. در مدت زمان ۹۰ دقیقه ای کیفیت چارت اصلی و البته چارت سالیانه بررسی شد و پتانسیل های موجود برای ایشان تشریح شد. در پایان هشدارها و تراپی های سیارات برای دفع هر چه بهتر اثرات نحس به ایشان ارایه شد.

 آیا پتانسیل جدایی در ازدواج در چارت شما وجود دارد؟
 در چه دوره ای از زندگی قرار دارید؟
 تهدیدهای موجود در زندگی شما کدامند؟
 اگر در دوران سیاره نحس هستید چه زمانی وارد دوران بهتری می شوید؟

سیاره زحل

سیاره زحل در چارت ایشان آسیب دیده بود و در خانه شغل ، جامعه و پدر قرار داشت، زحل سیاره ایست که با تاخیر، کندی و سنگینی اش شناخته می شود، همانطور که روز شنبه که روز این سیاره می باشد ( saturn day) روزی سنگین است و به کندی می گذرد. صاحب چارت از سال ۱۳۸۸ وارد دوران سیاره زحل شده بود که این موضوع سبب کندی ها، مشکلات و سختی در زندگی و البته مشخصا حوزه شغل و حرفه ای گردیده بود، در این چارت ونوس سرور خانه ی ازدواج اول شده بود و در ابتدای سال ۹۵ همزمان با فعال شدن ونوس مشکلات در زندگی زناشویی آغاز شده بود، پیشتر و در تجربیات دیگر توضیح دادم وقتی سرور خانه هفتم (ازدواج) به خانه ی ۸ برود دو گزینه جدی جدایی در ازدواج اول و عدم ازدواج پیش روست، دوران ونوس تا اردیبهشت ۱۳۹۸ فعال بود و البته صاحب چارت تصمیم به جدایی تا این تاریخ داشتند. قرارگیری راهو-سترن در کنار یکدیگر اثرات مخربی در حوزه شغل بوجود آورده بود که تراپی های این وضعیت به ایشان ارائه شد، داشتن ژوپیتر در شرف  در خانه ی ۹ چارت دارمایی قدرتمند به ایشان داده بود و حقیقت جویی، مطالعه و حالات معنوی عضوی جدایی ناپذیر از این شخص بود. تهدیدهای دوران کنونی از نظر مسئله ازدواج و کاری بررسی شد و بررسی بعضی دیگر از موضوعات به جلسه بعدی موکول شد.

مراجع انتخابی آقا - ۴ بهمن ۹۶
متولد ۱۳۵۶
مشاوره ۶۰ دقیقه

داشتن خورشید شرف در کنار مریخ در برج خود خانه ۱۰ چارت سبب درخشش و موفقیت های شغلی ایشان از سن ۲۱ سالگی یعنی شروع دوران مریخ شده بود، اما روز تفسیر چارت ایشان در یک سالگی دوران خورشید قرار گرفته بود، دورانی که اوج قدرت این پزشک و جراح قلب بود، عجب تطابقی، خورشید سیاره ی پزشکی و مریخ سیاره جراحی و هر دوی اینها در بهترین حالت ممکن و انتخاب هوشمندانه سبب شده بود، صاحب چارت یکی از پزشکان به نام در خارج از ایران باشند، قرارگیری زحل هبوط در خانه دوم موجب مشکلات در زمینه های مالی در زندگی ایشان شده بود و البته باعث یک بیماری استخوانی نادر اما قابل کنترل شده بود. ماه مسئول خانه ازدواج شده بود و در شرایط سالمی قرار داشت که موجی تداوم ازدواج این شخص شده بود، در مورد هدف گذاری های، قدرت های چارت، تراپی های زحل و چارت های سالیانه صحبت شد و مسائل مورد نیاز در مورد چارت تولد ایشان عنوان گردید

 کیفیت ازدواج در چارت تولد شما چگونه است؟ آیا خطراتی در مورد آن وجود دارد؟

 پیشرفت های شغلی شما چه زمانی اتفاق می افتد؟

 کیفیت دوره زمانی حاضر شما چگونه است؟

Over 8 years of experience

Advised on various parts of life such as education, love, career, marriage, foreign travel etc.

 For More information text۹۱۹۷۵۰۰۹۰۰

مراجع آقا - ۸ بهمن ۹۶
متولد ۱۳۷۷
مشاوره ۶۰ دقیقه

آنچه در نگاه اول در این چارت جلب توجه می کرد، وجود سیاره ماه در برج عقرب بود، یعنی قمر در عقرب! جدای از اثرات جانبی این پدیده و ماه گرفتگی که در بدن این شخص وجود داشت، در علم نجوم ماه معادل کلمه pysche روان می باشد و زمانی که با این شدت آسیب می بیند، می بایست از لحاظ زندگی و سلامت روان برای شخص نگران بود و البته از همه راهکارها در جهت کنترل این موضوع استفاده نمود.

وضعیت دوم که تا حد زیادی مورد توجه بود آسیب دیدگی سیاره مریخ (آشتا شدن) بود یعنی مارس توسط خورشید دچار سوختگی شده بود، سیاره جسم و فیزیک و هیجانات در مورد مریخ صحبت های گوناگونی وجود دارد اما هدف از این متن طرح موضوع دیگریست.

سیاره سوم این مثلث سیاره عطارد، سیاره هوش ،هوش هیجانی، حرف زدن کلام و صحبت کردن با نهایت قدرت در شرف خود قرار داشت، این میزان خوشحالی سیاره در این کیس خطرناک می نمود، این شخص در دوران همین سیاره متولد شده بود و تا ۷ سالگی در این دوره قرار داشت.

متاسفانه حاصل این مثلث منجر به اوتیستیک بودن این شخص شده بود، کیس استادی های زیادی در مورد افراد اوتیستیک انجام دادم و تا حد بسیار زیادی در شناسایی آن به موفقیت رسیدم، چارت را از لحاظ دوره های زمانی بررسی نمودم و قراز و فرودها را نیز به همراه تراپی های علم نجوم برای مادر ایشان شرح دادم.

آیا در چارت فرزندانتان مشکلات احتمالی در سلامت روان وجود دارد؟
اختلالاتی مانند اوتیسم ممکن است تا 3 سالگی در کودک بروز داده نشوند، آیا ممکن است فرزند شما مستعد آن باشد؟

چارت تولد شما نقشه روح شماست.

CAREER & FINANCE
LOVE & BREAKUP
MARRIAGE & MATCHMAKING
EDUCATION & CAREER CHOICE
TRAVEL & SETTLEMENT

BOOK NOW
۹۸۹۱۹۷۵۰۰۹۰۰

مراجع خانم - ۵ بهمن ۹۶
متولد ۶۳
مشاوره ۶۰ دقیقه

مریخ بسیار قدرتمند در چارت ایشان سبب این شد بود که جسارت، شجاعت، اندام خیلی خوب و تمایل به کارهایی که به هیجان نیاز دارند در ایشان احساس شود، همین موضوع سبب شده این خانم ورزشکار حرفه ای باشند و ورزش به عنوان فعالیت اصلی قرار بگیرد، قرارگیری در مسیر مریخ انتخاب هوشمندانه ای بود که ایشان توانسته بودند به استعداد خویش پی ببرند.

از تاریخ ۱ خرداد ۱۳۷۷ تا تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۵ ایشان در دوران راهو قرار گرفته بودند که قرارگیری در این دوران سبب ایجاد مشکلات و سختی های فراوان و نوسانات زیادی در ایشان گردیده بود، خوشبختانه در خرداد ۹۵ ایشان به دوران سیاره مشتری وارد شده بودند و سیاره مشتری نیز در خانه شغل و جامعه قرار داشت و سبب پیشرفت ها و درآمدن از بلاتکلیفی ها شده بود.

سیاره زحل در شرف خود قرار داشت و موجب، تدبیر و دیپلماسی زیادی در ایشان شده بود، ماه و راهو در اتصال بودند، البته ماه در شرف بود و همین موضوع سبب شده بود از نحوست  این وضعیت کم شود و آن وسواس و بیقراری که معمولا در این ترکیب وجود دارد به حداقل برسد، چارت هاس سالیانه و موضوعات مورد علاقه ایشان در این مشاوره بررسی و راهکارهای لازم ارایه شد.

 کیفیت ازدواج در چارت تولد شما چگونه است؟ آیا خطراتی در مورد آن وجود دارد؟

 پیشرفت های شغلی شما چه زمانی اتفاق می افتد؟

کیفیت دوره زمانی حاضر شما چگونه است؟

مراجع آقا ۱۳ دی

مراجع انتخابی آقا (۱۳ دی) در چارت این شخص قمر در عقرب وجود داشت که به علت تکیه گاه ضعیف موجب مشکلات شدید تمرکز و بیقراری روانی گردیده بود به طوری که زندگی روزمره این شخص را نیز مختل نموده بود، در این چارت عطارد، سیاره هوش ، EQ و قدرتهای کلام و نوشتن در شرف خود قرار داشت، با وجود اینکه این ترکیب سبب شده بود صاحب چارت در رشته بازاریابی مشغول به فعالیت باشد، اما من ترجیح میدادم عطارد در شرف نباشد! چرا که عطارد به این شکل با آن ماه آسیب دیده بالانس ندارد، انگار می خواهی، قدرت زیادی داری، برای یادگیری برای ارتباط و برای کارهای بسیار زیاد دیگر، اما ماه مانع می شود، همانطور که ماه عقرب سبب نیمه کاره گذاشتن تحصیل در زندگی این شخص شده بود، در مدت زمان ۳۰ دقیقه چارت را بررسی نمودیم و با توجه به داشاها و دوران زمانی، آسیب های ماه و دوران پیش رو، نظر و تراپی ها را برای خروج از این وضعیت ارایه کردم.

چه چیزی موجب بهم ریختگی شما شده است؟ دوران سختی تا چه زمانی ادامه دارد؟

آیا از سنگ مخصوص چارت تولد و تراپی های خود باخبرید؟ 

جواب این سوالات را در مشاوره با اسطرلاب بیابید! 

مراجع انتخابی ۲۶ ساله

مراجع انتخابی خانم ۲۶ ساله، وقت ۴۰ دقیقه، سیاره عطارد در قدرتمندترین حالت ممکن قرار داشت که سبب این شده بود که شخص به دنبال گویندگی برود و در این کار خوش بدرخشد، در خانه شغل نیز حضور خورشید شهرت و موفقیت را تضمین کرده بود، قرارگیری کیتو در خانه پنجم موجب شکست های متعدد در روابط عاطفی شده بود و این لوپ شکست ها از تاریخ ۱۷ فروردین ۹۶ که ایشان به دوران راهو وارد شده بود، بیشتر هم شده بود،راهو سبب نوسانات در روابط ایشان هم با دوستان نزدیک، هم تغییر مود و حال ایشان و البته فعالیت کیتو در خانه پنجم پتانسیل خطراتی مانند سقط جنین، روابط ناموفق عشقی و غیره را فراهم می کنند، در مورد دوران ۱۸ ساله پیش رو صحبت های مفصلی انجام دادیم و همچنین چارت سالیانه آبان ۹۶ تا آبان ۹۷ را نیز تفسیر کردیم، همچنین مانتراها و تراپی های سیارات ، سنک مخصوص سیارات آسیب و دیده و … برای ایشان تجویز شد.

 پیشرفت های شغلی شما چه زمانی اتفاق می افتد؟

 کیفیت دوره زمانی حاضر شما چگونه است؟

مراجع خانم ۴۰ ساله

ترکیبات بسیار قدرتمند در خانه ۱۰ موجب موفقیت ایشان در زمینه شغلی شده بود. ایشان دارای عطارد خوشحال- خورشید خوشحال- ونوس در خانه ۱۰ چارت بودند. مرکوری بسیار خوشحال سبب هوش فراوان و EQ بسیار عالی در این شخص شده بود. داشتن خورشید قدرتمند ایشان را به شغلی از ترکیب عطارد و خورشید که مرتبط به موضوعات پزشکی و تجارت می شد کشانده بود. از سال ۱۳۸۱ ایشان وارد دوران زحل در چارت خود شده بود‍ و کندی دوران این سیاره وارد حوزه موفقیت های ایشان شده بود و البته با اراده و قدرت ایشان و درخشش خورشید در خانه ۱۰ فقط توانسته بود کندی در دوران ایشان ایحاد کند. اما از تاریخ ۲۲ خرداد ۹۵ این کندی وارد فاز راهویی خود شده بود که سبب ایجاد نوسانات فراوان و سختی دو چندان گردیده بود. خوشبختانه این دوران در فروردین ۹۸ پایان می یابد. قرارگیری خورشید در خانه ۱۰ موجب لیدر بودن و قدرتمند در ایشان و مرکوری خوشحال سبب بیزنس وومن بودن ایشان گردیده بود. دوره های زمانی- برنامه ریزی برای سالهای آینده- موضوعات خانه ازدواج و چارت های سالیانه را بررسی نمودیم و تراپی های سیارات و سنگ مخصوص سیارات آسیب دیده برای ایشان تجویز گردید.

 آیا در مسیر شغلی موفقی قرار دارید؟

 دوران حاضر زندگی شما چگونه دورانی ست؟

 آيا از ضعف ها – قوت ها – تهدیدها و فرصت ها در مورد خودتان مطلع هستید؟ SWOT)

چارت تولد شما نقشه روح شماست.

CAREER & FINANCE

LOVE & BREAKUP

MARRIAGE & MATCHMAKING

EDUCATION & CAREER CHOICE

TRAVEL & SETTLEMENT

BOOK NOW 

  (tlgrm)  0919 7 500 900

مراجع خانم متولد ۱۳۷۸

قرارگیری قران نیرین (ماه و خورشید) به شکل بسیار قدرتمند قابلیت های کم نظیری به ایشان اعطا کرده است، خورشید در شرف نشان دهنده قدرت اراده، توانایی در رشته هایی مثل پزشکی، مدیریت، شیمی و داروسازی و کلیه فیلدهای مرتبط را به ایشان می دهد، این ترکیب فوق العاده در خانه جامعه و شغل و پدر قرار گرفته که موجب دیده شدن و شهرت ایشان در اجتماع و روابط و تاثیر قدرتمند پدر در زندکی ایشان می باشد.

سیاره زحل سیاره دوره اندیشی و اعضای بدن مثل گوارش، معده و استخوان ها و مفاصل در چارت ایشان آسیب های زیادی دیده بود که تراپی های این سیاره به همراه سنگ و سایر موارد برای ایشان تشریح شد.

از لحاظ دوره های زمانی این شخص در سال ۱۳۹۲ وارد دوران ناپایداری های راهو شده بود، البته چون مدت کمی گذشته، راهکارها و نحوه کنترل دوران به همراه تاریخ های دقیق برای ایشان توضیح داده شد.

قران خورشید و ماه نکته بی نظیر این چارت بود، این ترکیب ماهانه فقط یکبار به شکل سالم واقع می شود و دقیقا در چارت ایشان در قدرتمندترین حالت ممکن بود، قدرت های ذهنی، تمرکز، دیزاین، مدیریت و این حالت فستیوالی از قدرت در چارت این خانم جوان ایجاد کرده بود.

در چارت تولد شما چه وضعیتی حاکم است؟
پیشرفت های شغلی شما چه زمانی اتفاق می افتد؟
کیفیت دوره زمانی حاضر شما چگونه است؟

Best astrologer in iran
Over 8 years of experience
Advised on various parts of life such as education, love, career, marriage, foreign travel etc.

مراجع خانم (ارسال کننده ویس فوق) متولد ۱۳۶۴ و وقت ۴۰ دقیقه

سیاره عطارد بسیار قدرتمند و شگفت انگیز ایشان، کاملا از بیان واضح و تحلیل دقیق ایشان در ویس بالا مشخص است، عطارد قدرتمند توانایی بیان، تدریس، هوش بسیار عالی به شخص می دهد، البته استعدادها و قدرتهای زیادی در چارت ایشان وجود داشت که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

سیاره عطارد که پیشتر نیز به آن اشاره شد در حالت بسیار خجسته قرار گرفته بود و سبب کشش ایشان به سمت تدریس شده بود، انتخاب بسیار درستی بود و ایشان نیز در کار خویش موفق! البته در چارت این خانم سیاره مشتری در حالت قدرتمند خود در خانه ی شغل نشسته بود که سبب قدرت فراوان ایشان در جامعه و موفقیت های شغلی بود. از سال ۱۳۸۶ ایشان وارد دوران همین سیاره نیز شده بود که بودن در دوران این سیاره سبب شده بود ایشان در مسیر قدرت شغلی قرار بگیرد، البته جزئیات این دوران و همه زیر دوران ها از سال ۱۳۸۶ تا سال ۱۴۰۶ برای ایشان تشریح شد.

در چارت ایشان سیاره ماه نیز در شرف و بهترین حالت خودش بود، ذهن بسیار قدرتمند، ایده پرداز موفق و البته سیاره ماه در خانه پول و ثروت سبب قدرت مالی ایشان در دوران مربوط به خودش می شود. راهو در طالع سیاره ی بی قراری و نوسان توسط اثرات سعد ماه کنترل شده بود و این اتفاق بسیار خوبی بود.

توضیحات کامل در مورد دوره ها، تراپی ها و سنگ مخصوص سیاره آسیب دیده و … نیز به ایشان ارایه شد، با امید به اینکه چارت همگی مثل این خانم قدرتمند باشه

آیا در مسیر شغلی موفقی قرار دارید؟
دوران حاضر زندگی شما چگونه دورانی ست؟
آيا از ضعف ها – قوت ها – تهدیدها و فرصت ها در مورد خودتان مطلع هستید؟ SWOT)

چارت تولد شما نقشه روح شماست.

مراجع خانم متولد ۱۳۴۵

مراجع انتخابی خانم وقت ۳۰ دقبقه متولد ۱۳۴۵ این چارت دارای انرژی های صفر و ۱۰۰ زیادی بود، مهمترین نکته خروج ایشان از دوران ۱۸ ساله راهو‌ بود که در تاریخ ۱۵/۵/۹۶ اتفاق افتاده بود، سیاره مشتری (هبوط) مسئول خانه های شغل (۱۰) و ازدواج (۷) در چارت شده بود اثرات مخربی را در هر دوی این موارد بجا گذاشته بود، مشتری به این شکل در خانه، شغل و جامعه سبب توطئه و دسیسه چینی همکاران شده بود، شغل این شخص شغل دولتی بود، به ایشان توضیح دادم در دوران مشتری بهتر است در جامعه کاری مراقبت بیشتری به خرج بدهند و البته از تراپی های مربوط به ژوپیتر سود جویند، از طرف دیگرسیاره مشتری در خانه ازدواج سبب جدایی و فوت همسر گردیده بود البته پس از گذشن سالهای زیادی از زندگی مشترک، دو نقطه قدرت در این چارت وجود داشت، یکی داشتن ونوس ۰ درجه که سبب جوان تر از سن به نظر آمدن، ظرافت، زیبایی و هارمونی و البته درک زیبایی در چارت ایشان شده بود و دیگری داشتن زحل ۰ درجهکه قدرت تدبیر و دیپلماسی به ایشان بخشیده بود،خدا رو‌شکر!!! چون اگر زحل به این خوبی نبود مشکلات محیط کار و زیر دستان می شد چراکه شخص توان مقابله با آنان را از دست می داد. در مورد آسیب ها، دوره های زمانی پیش رو ، تحلیل ۱۲ ماه آینده گفتگو و کردیم درمان های سیارات برای از بین بردن اثرات نحس سیارات به ایشان ارایه شد.

در چارت تولد شما چه وضعیتی حاکم است؟
پیشرفت های شغلی شما چه زمانی اتفاق می افتد؟
کیفیت دوره زمانی حاضر شما چگونه است؟

مراجع انتخابی خانم وقت ۴۰ دقیقه متولد ۱۳۶۷

قرارگیری ماه در اوج شرف در چارت این شخص به تنهایی سبب نیروهای بسیار قدرتمند ذهنی و هنری شده بود، ماه قدرتمند چارت را روشن می‌کند و اشخاصی که دارای چنین وضعیتی هستند حتما باید در فیلدهای هنری، طراحی و دیزاین مشغول به فعالیت باشند، این افراد پر از ایده هستند و خلاقیت، خوشبختانه این شخص کاملا مسیر خود را پیدا کرده بود و در حال پیمودن آن بود.

البته قرارگیری در دوره سیاره راهو از سال ۱۳۸۷ باعث تغییرات مدیریت نشده و از این شاخه به آن شاخه پریدن شده بود، دوران سیاره راهو دورانی ست که اکر با هوشمندی مدیریت نشود، آسیب های زیادی به شخص وارد می کند و وی را از مسیر رشد دور می کند، نکات لازم در مورد تاریخ تغییرات آینده و نحوه مدیریت نوسانات دوران راهو به همراه تراپی های رایج برای ایشان شرح داده شد.

در چارت تولد شما چه وضعیتی حاکم است؟
پیشرفت های شغلی شما چه زمانی اتفاق می افتد؟
کیفیت دوره زمانی حاضر شما چگونه است؟

مراجع انتخابی خانم وقت ۹۰ دقیقه متولد ۱۳۵۱

ونوس شرف سیاره بسیار قدرتمند این چارت سبب بروز قابلیت های هنری فراوان در ایشان شده بود، دیزاینر بودن و قدرت طراحی با نبوغ و خلاقیت فراوان، ونوس هر گاه در لحظه تولد شخصی در حالت خوشحال قرار بگیرد، قدرتمندترین قابلیت ها را از لحاظ هنری به شخص اعطا می کند، کشف و بالفعل درآوردن این قابلیت ها نیز بسیار مهم است، اهمین آن جایی ست که بدانیم اصلا در مسیر درستی قرار داریم یا نه؟ ایشان بهترین مسیر را برگزیده بودند.

قرارگیری در دوره راهو از سال ۱۳۹۰ موجب ناپایداری هایی شده بود اما خوشبختانه صاحب چارت با تدبیر خود تا حد زیادی مسائل را تحت کنترل درآورده بود، در مورد اینکه چطور با این دوران برخورد شود نیز توضیحات لازم به همراه تراپی ها به ایشان ارایه شد، آرزوی موفقیت

آیا در مسیر شغلی موفقی قرار دارید؟
دوران حاضر زندگی شما چگونه دورانی ست؟
آيا از ضعف ها – قوت ها – تهدیدها و فرصت ها در مورد خودتان مطلع هستید؟ SWOT)

چارت تولد شما نقشه روح شماست.

مراجع خانم متولد ۱۳۴۹

مراجع انتخابی خانم متولد دی ۱۳۴۹, اولین نکته بسیار مهم در این چارت تولد، قرارگیری راهو در طالع و کیتو در خانه هفتم است،جدا از اثرات نوسانی راهو‌ در طالع که بیشتر خود شخص را دچار حساسیت یا به معنای درست تر obsession می کند، در مورد قرارگیری راهو در طالع مدل های رفتاری و گاها اختلالات روانی زیادی مشاهده شده که حتما پس از تکمیل کیس استادی های مرتبط با شما عزیزان به اشتراک خواهم گذاشت. قرارگیری کیتو در هر خانه ای اثرات منفی و نحس خود را بجای می گذارد، در این چارت بخصوص کیتو خانه ازدواج (۷) قرار گرفته بود که تاکنون موجب عدم ازدواج این خانم پزشک شده بود، قرارگیری مریخ قدرتمند در خانه درآمد و اهداف (۱۱) موجب موفقیت های فردی زیادی در چارت ایشان شده بود، ایشان سالها بود که در دوران سیاره زحل قرار داشت، در واقع زحل حاکم دوران ایشان بود، زحل در چارت ایشان در خانه پدری (۴) قرار گرفته بود که موجب سالها اختلاف در میان خواهران و برادر بر سر اموال شده بود، البته خبر خوب این بود که ایشان در تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۷ از دوران زحل بیرون می آمدند و این نویدی بود برای حل شدن یا حداقل سبک شدن مشکلات خانه پدری! چون زحل در خانه ۴ قدرتمند قرار گرفته بود سبب شده بود ایشان در موضوعات متفاوت خانه پدری آسیب کمتری ببیند و البته زحل قدرتمند خود نشان دهنده تدبیر و دیپلماسی بسیار عالی است.

داشتن ترکیبات قدرتمند در خانه ۱۰ و ۱۱ چارت سبب موفقیت های شغلی زیادی برای ایشان شده اما به طور کلی سیاره ماه سیاره ای با طبع متغیر است و تمایل زیادی به ایجاد تغییرات زیاد دارد، در این چارت سیاره ماه در خانه شغل قرار گرفته بود،همچنین دستورات مخصوص سنگ مخصوص این دوران زمانی و تراپی های مربوطه به ایشان ارایه شد.

اشخاصی که ترکیب راهو-کیتو در طالع دارند باید خیلی در مورد حال و مودشان مراقب باشند و البته موضوعاتی مثل عدم ازدواج/جدایی در ازدواج اول.

در چارت تولد شما چه وضعیتی حاکم است؟
پیشرفت های شغلی شما چه زمانی اتفاق می افتد؟
کیفیت دوره زمانی حاضر شما چگونه است؟

Best astrologer in iran
Over 8 years of experience
Advised on various parts of life such as education, love, career, marriage, foreign travel etc.

رزرو ایران 989197500900+
رزرو بین المللی 447937000444+

مراجع انتخابی خانم متولد شهریور 1366

عطارد در شرف در این چارت موجب قدرتهای بسیار زیادی مانند سخنوری و نویسندگی شده بود (صاحب چارت نویسنده بودند) پیشتر توضیح دادیم کسانی که سیاره عطارد قدرتمند دارند بهتر است بدنبال کارهایی از قبیل نویسندگی، حسابداری، کامپیوتر، تجارت بازرگانی و موضوعات اینچنینی بروند تا بتوانند به موفقیت حداکثری برسند، ایشان از فروردین 95 نیز وارد دوران عطارد شده بود که باعث ساختار یافتن شغلشان و البته موفقیت های شغلی شده بودند، برای ایشان توضیح دادم که در این دوره ارتباطهایی ایجاد خواهد شد که همزمان در مورد اجتماع، حضور اجتماعی و البته شغل ایشان است و بهتر است از این دوره خوشحال نهایت استفاده را ببرند، دوره های زمانی، تراپی های سیارات در جهت دفع اثرات نحس نیز برای ایشان تشریح شد.

مراجع انتخابی خانم متولد ۱۳۷۸

زندگی صاحب چارت در دوران راهو آغاز شده بود،دوران راهو همواره دوران سختی ست چه در کودکی باشد و چه در جوانی و چه در میانسالی، فرقی نمیکند، این خانم از ابتدای کودکی تا خرداد ۱۳۸۹ را در دوران راهو سپری کرده بود، این هم خبر خوبی ست و هم خبر بدی! خوب از آن جهت که دیگر با دوران راهو ملاقاتی نخواد داشت و بد از این لحاظ که به هر حال در همان دوران نیز به اندازه خودش برای ایشان سختی ایجاد کرده بود.

دو سیاره بسیار قدرتمند در این چارت خورشید و مریخ بودند، این دو به تنهایی اراده کافی برای موفقیت در سخص بوجود می آورند بخصوص در رشته هایی مثل پزشکی، شیمی، داروسازی و تربیت بدنی و کلیه رشته های فنی مهندسی، چارت قدرتمندی بود و در مدت زمان ۴۰ دقیقه کیفیت ها را بررسی کردیم، با توجه به سن و سال صاحب چارت و نبود مسائلی مثل همسر، فرزند و … زمان کافی بود و در نهایت راهکارهای سیارات جهت دفع اثرات نحس به ایشان ارایه شد.

تا آگاهی فقط یک قدم فاصله دارید!

تا آگاهی فقط یک قدم فاصله دارید!