‎ ‎ ‎خانه بیماری ها/چالش‌ها⁣
‎التزام در حفظ سلامتی بدن توانایی مقابله در
مواجهه با سختی است، و این موضوع حلقه ثابت در خانه ششم است. به عنوان یک انسان، ما به طور طبیعی کاستی هایی داریم. با آنها چه خواهیم کرد؟ چگونه در مواجهه با یک بحران شخصی واکنش نشان خواهیم داد؟ بحران ها، بیماری ها و بد اقبالی ها همه بخشی از سفر زمینی ماست. چگونه ما با این شرایط و درس هایی که آنها همواره یادمان می دهند تا به ما کمک کنند فردی که تبدیل شده ایم را تعریف کنیم، مواجه می شویم.⁣
‎ترس های ما ممکن است ما را عقب نگه دارند، اما اگر بتوانیم با آنها مقابله کنیم، و از آنها قوی تر بیرون بیاییم، ممکن است ما درس ارزشمند خدمت و یا آنچه که کار زندگی ما باید باشد، یاد بگیریم. کار و خدمت در خانه ششم در مرکز توجه هستند. تمرکز در اینجا بر روی اشتغال (کارفرمایان و کارکنان)، آموزش، کسانی که به ما خدمت می کنند (همراه با آنهایی که ما به آنها خدمت می کنیم) و کسانی که به ما وابسته اند، می باشد. در اینجا قوی نگه داشتن خودمان در سراسر این تلاش ها نیز مهم است، که این دلیل این است که چرا این خانه بیشتر بر روی سلامتی (خوب و بد)، رژیم غذایی، تناسب اندام و بهداشت، تمرکز دارد.⁣
‎برای کاری که ما در زندگی انجام می دهیم، کاری که ما بر روی خودمان انجام می دهیم، حیاتی است. وظیفه، مسئولیت و رشد شخصی همگی به ایجاد یک وجود کاملا تحقق یافته، کمک می کند. ما همانطور که برای خودمان کار می کنیم برای دیگران نیز کار می کنیم؛ ما به کسانی که به ما نیاز دارند، از جمله وجود خودمان، خدمت می کنیم. زمان هایی وجود خواهد داشت که بحران های سلامتی و یا ایمان در راه ما برای رسیدن به بهترین خویشتن ما، خواهد ایستاد. در آن زمان ها، ما باید تلاش کنیم خودمان را التیام دهیم (دوباره، تمرکز این خانه بر روی سلامتی است) به طوری که بتوانیم به کار برای تحقق مجموع توان بالقوه مان، برای خدمت به جهان خودمان باز گردیم.⁣

#خانه_ششم #چارت_تولد #بیماری #علت_بیماری #جیوتیش #
...

ونوس: سیاره عشق

ونوس کلا در مورد لذت، به خصوص لذت مشترک با شخص دیگری است. این سیاره خود را با عشق، روابط عاشقانه و هماهنگی در وابستگی های عاطفی ما، ازدواج، دوستی و پیوندهای دیگر (مانند روابط کسب و کار) ربط می دهد. ونوس درباره گسترش شادی و مهربانی است، در حالی که به ما آموزش می دهد چگونه عشق بورزیم و قدردان دیگران و چیزهایی که داریم، باشیم.
ما به لطف انرژی ونوس، جذاب به نظر می رسیم و دیگران را جذب می کنیم. معاشرت و در رابطه بودن با دیگران برای این سیاره مهم است. زیبایی نیز به شدت با ونوس مرتبط است. هنر (موسیقی، رقص، تئاتر و ادبیات، برای نام بردن چند مورد) و یک حس تنزل زیبایی شناختی در قلمرو ونوس.
ونوس از ما می خواهد احساسات خود را رها کنیم و در زیبایی جهان خود غرق شویم. این سیاره به طور جدایی ناپذیری با تزکیه، فرهنگ، جذابیت و ظرافت مرتبط است. ونوس همچنین به لذتی که ما از دارایی هایمان می بریم، می پردازد. تجملات (جواهرات، نقاشی ها، اتومبیل های گران قیمت)، مواد غذایی و نوشیدنی خوب، یک خانه زیبا و حس تزکیه، همه علایق ونوس را ارضا می کنند. این سیاره از ما می خواهد ماهیت چیزها را درک کنیم. این یک جهان نفسانی – نه لزوما جنسی – است که ونوس علاقمند آن است.
ونوس 225 روز طول می کشد تا مدار خود در دایره البروج را کامل کند؛ هرگز بیش از 47 درجه از خورشید نیست. این یک انرژی زنانه است و هم بر برج ثور و هم برج میزان حکومت می کند.

#ونوس #زهره #ثور #لیبرا #چارت_تولد #ودیک_آسترولوژی #اسطرلاب
...

‎خانه عشق و فرزندان

‎اغلب اوقات، لذت نتیجه یک عمل خلاقانه است. عمل ساده خلاقانه، در اصل، رها کردن خود شخص و ساختن چیزی دیگر است. بله، خانه پنجم درباره زاد و ولد و کودکان فرمان می دهد، اما خلق هنر و فرهنگ را نیز در بر می گیرد. زندگی خلاقانه یکی از آنهایی است که ما می توانیم لذت شخصی بسیار و رضایتمندی از خود به دست بیاوریم. آیا من این را دوست دارم؟ آیا این به من حس خوبی می دهد؟ آیا این برای من لذت به ارمغان می آورد؟ پاسخ آن در حوزه خانه پنجم است.
‎با یک گام جلوتر بردن این اصل لذت، می توان به آن یک چهره انسانی تر، حتی دو چهره داد. هر دو لذت عاطفی امور عاشقانه و رمانتیک، در قلمرو خانه پنجم هستند. رضایتمندی احساسی می تواند به روش های مختلفی به دست بیاید، و در عین حال یکی دیگر از روش های ارائه شده توسط این خانه، قمار است. در حالی که این بر ریسک اقتصادی دلالت دارد، می تواند به عنوان میل ریسک کردن – عشق، با پول و یا در زندگی – نیز دیده شود. ریسک حریصانه در امید یک نتیجه لذت بخش نحوه نگاه خانه پنجم به آن است. این خانه است در واقع بسیار غنی با لذت ها است زیرا بر تفریح، بازی و سرگرمی ها حکمرانی می کند. زندگی فراتر از بودن یا انجام دادن است، همچنین شامل یافتن است – یافتن لذت در اعمالی که درگیر آنها هستیم.
‎همچنین کودکان به عنوان یکی از منابع رضایتمندی در خانه پنجم مهم هستند. این خلاقیت را به ما برمی گرداند، زیرا از طریق فرزندانمان یک گسترش در خودمان ایجاد می کنیم و سپس رشد آن را تماشا می کنیم. با دادن همه خوبی هایی که خودمان داشتیم (و داریم)، قطعاً یک پیشه لذت بخش است. چگونه این خود را آشکار خواهد کرد؟ چه نوع از لذت و آزادی عاطفی برای فرزندان ما بهتر است؟ موسیقی، رقص، تئاتر، هنر، علم، ادبیات – این خیالبافی ها برای آنها و برای ما هستند. بازی به منظور غنی سازی عاطفی و لذت پاک، همه چیز در مورد خانه پنجم است

#جیوتیش #خانه_پنجم #ودیک_آسترولوژی
...

ژوپیتر: سیاره ی اقبال

مشتری سیاره فرد متفکر است. به عنوان نگهبان ذهن انتزاعی، این سیاره بر آموزش عالی فرمان می دهد و به ما رغبت کاوش ایده ها، از هر دو لحاظ عقلانی و معنوی، ارزانی می دارد. مشتری با فرمانی معقول، به ما در تدوین ایدئولوژی مان کمک می کند. در یک قلمرو روحانی تر، مشتری بر ادیان و فلسفه حکمرانی می کند. جستجویی برای یافتن پاسخ ها، آن چیزی است که مشتری پیشنهاد می کند و اگر این به معنی وجب کردن جهان برای پیدا کردن آنها باشد، احتمالا به همین دلیل است که مشتری همچنین بر سفرهای راه دور فرمان می دهد. در همین رابطه، مشتری ما را وادار به ارزیابی ارزش های اخلاقی و معنویمان می کند؛ همچنین احساس خوش بینی ما را تعیین می کند. شانس و خوشبختی به دلیل خوبی با مشتری همراه است. این یک سیاره مهربان و خیرخواه است که خواهان رشد و بالندگی ما در مسیری مثبت است. مشتری ممکن است قاضی و هیئت منصفه باشد، اما عمدتاً یک همسر قابل احترام است، که مراقب است ما در مسیر درست باشیم. از آنجایی که موفقیت، پیشرفت ها و سعادت ما، همه در قلمرو مشتری می باشد، این بذل و بخشش می تواند گاهی اوقات تنبلی و سستی در پی داشته باشد. (مشتری، در بدترین حالت خود، با اضافه وزن همراه است!). با این حال، مشتری ما را به سمت عیش و خوشی، هدایت خواهد کرد.

اوقات فراغت نیز یکی از سرگرمی های مشتری می باشد. ورزش از همه نوع، بازی های شانس و قدم زدن در پارک با حیوان خانگی خانواده (مشتری حیوانات را دوست دارد) اینها همه توسط این سیاره حکومت می شوند. در نهایت، مشتری اغلب پیشگویی ثروت بزرگ، مواد و چیزهای دیگر را می کند و یک دوست خوب در آسمان ها است!
...

خانه مادر و خانه‌پدری

تاکید خانه چهارم، بر مفهوم خانه است. با ریشه دوانیدن، یک خانه برای خودمان، و یا به طور خاص، برای خود می سازیم. شایان ذکر است که علاوه بر خانه های ظاهری (از آجر و ملات در اطراف ما)، در واقع خانه اصلی خودمان را داریم. ‘من خونه ام.’ کلماتی که به خودی خود یک آهنگ آرامش بخشی دارند. اکنون خویشتن، تمرکز یافته، مستقر شده، و در صلح با زمین است. ما برای خودمان و برای کسانی که دوستشان داریم، هم از نظر جسمی و هم روانی، می خواهیم به خانه بیاییم. با ایجاد خانه، ما یک محل ملاقات، پناهگاه، یک مکان مقدس برای خود و برای دیگران ایجاد می کنیم.
ما در خانه مان، خویشتن را با همه آنچه که قبل از ما آمده و به شکل دادن به آنچه که ما امروز هستیم، کمک کرده است، ادغام می کنیم. ما یک فضای خانگی که برای خدمت به حفظ امنیت کسانی که دوستشان داریم، به ما آسایش می دهد و پرورش مان می دهد، ایجاد می کنیم. به علاوه در اینجا سابقه خانوادگی، هنجارهای فرهنگی و اجتماعی، و روش های زندگی مهم است. همه این ها، همان گونه که اصل و نسب، ریشه و میراث ما، توسط خانه چهارم حکومت می شود. این ویژگی ها از طریق ما به «خانه» آورده می شوند و با محلی که خانه صدایش می کنیم، آمیخته می شوند.
کمک های ما برای ایجاد خانه مان والدین ما هستند، برای آن که آنها که تا حد زیادی وجود ما را پرورش و شکل می دهند. بنابراین، چهارمین خانه می تواند همچنین به عنوان خانه مادر، والدین یا پرورش دهنده، تلقی شود.
با نگاه کردن به چیزها از یک نقطه نظر به شدت ملموس، می توانیم ببینیم که چهارمین خانه ساختارهای فیزیکی (خانه) و املاک و مستغلات را نیز در برمی گیرد. چهارمین خانه نشان دهنده خانواده، تاریخ و سنت ها است. همه اینها به روند تبدیل شدن به یک خود راستین، واقعی و منحصر به فرد شده، کمک می کند. این چگونگی آمدن ما به خانه است.
چهارمین خانه توسط سرطان و ماه حکومت می شود.

#خانه_چارت_تولد #مادر_آسترولوژی #چارت_تولد
...

در ارتباط چگونه هستید؟

عطارد، بسیار شبیه به قاصد بالداری از طرف خدایان، با بال های نور می آید و به ما فرمان می دهد سخن بگوییم. ارتباطات، عقل و آگاهی، همه در دامنه عطارد هستند، به طوری که روش ما برای تفکر، و اینکه چگونه فرآیندهای تفکرمان را ایجاد و بیان می کنیم، منطقی و مستدل است. طبیعت متغیر عطاردی، بی قراری و جنبش ذهنی را موجب می شود. اینجا چیزهای پر سر و صدا و تند، سریع اتفاق می افتند. عطارد درباره تیزهوشی، تفکر سریع، امکانات، نظرات، استدلال و توانایی توجیه چیزهاست. انرژی عطارد می تواند خوب یا بد باشد، اما قطعا محرک خواهد بود! این سیاره همچنین ما را بر می انگیزد از مرحله ای به مرحله بعد حرکت کنیم و به پاسخ در هر دو سطح جسمی و روانی دست یابیم. علاوه بر این، انرژی عطارد هم ماهر و هم باهوش است.
عطارد به سفرهای کوتاه اشاره ذارد: ملاقات یک همسایه و یا یک دوست در بین شهر، رفت و آمد روزمره، گریز آخر هفته. به طور کلی، خواهر و برادرها و نقل و انتقالات در قلمرو عطارد هستند.
صحبت کردن، نوشتن، کتاب، ارتباطات اینترنتی و یادگیری همه در قلمرو عطارد هستند. این سیاره از ما درخواست می کند خودمان را اغلب و به خوبی ابراز کنیم. به هر حال، زمانی که عطارد عقب می رود (بر می گردد)، ارتباطات ما به چالش کشیده خواهند شد.
این نه انرژی مردانه و نه زنانه است و فرض می کند جنسیت برج درون آن است. عطارد بر هر دو برج جوزا و سنبله حکومت می کند

#مرکوری #عطارد #چارت_تولد #ودیک_آسترولوژی
...

#راهو در خانه اول، #کیتو در خانه هفتم
مشکلات در #ازدواج
...

خانه سوم انعکاسی دقیق از ارتباطات شما

در این خانه، ارتباطات بسیاری در میان فرد و نزدیکانش وجود دارد: برادران و خواهران، و همچنین همسایه ها. در حالی که ارتباطات در اینجا می تواند هم مکتوب و هم شفاهی باشد خانه سوم به ما یاد آوری می کند به منظور ساختن مسیر خود، خوب است از مهارت های آگاهانه خود استفاده کنیم همانطور که از هوش فکری مان استفاده می کنیم. یک رابطه همزیستی با نزدیکانمان نیز بخشی از برنامه است. فراموش نکنید که ذهن ما قدرتمند، سریع و ماهر است. بعضی چیزهای به خوبی سنجیده خواهند شد، بقیه تقریباً غیر ارادی خواهند بود. راه حل، به حداکثر رساندن مجموع پتانسیل ماست.

تحصیلات ابتدایی، آموزش موثر نحوه فکر کردن و برقراری ارتباط نیز همانند سفرهای کوتاه، توسط خانه سوم تحت پوشش قرار می گیرند. باز هم، ماهیت تقریبی سفر بر ماهیت مانوس خانه سوم دلالت دارد: کسانی که ما به خوبی می شناسیم، در محیط ما، محکم نگه داشتن این محیط.
بهره برداری از اطلاعات مان و به اشتراک گذاری موثر آن با دیگران، ذات خانه سوم است. ما چگونه در بهترین حالت خود با دیگران، اغلب کسانی که ما آنها را بیش از همه دوست داریم، باشیم؟ اعمال ما برای محیط زیست و سیاره ما، برای همه زمان ها درست خواهد بود؟ این اشکال نو ظهور جمع آوری اطلاعات، از جمله کامپیوتر را فراهم می کند. آیا آنها ارتباطات به نحوی که ما می شناسیم را گسیخته و یا ایجاد خواهند کرد؟ پرسش های مطرح شده توسط خانه سوم را می توان با گوش دادن به آن خانه پاسخ داد: فکر کردن، پردازش کردن، به اشتراک گذاشتن.
خانه سوم است توسط خانه جوزا و سیاره عطارد حکومت می شود.

#مرکوری #عطارد #خانه_سوم #چارت_تولد #ودیک_آسترولوژی
...

شجاعت، نیروی جسمی و استقلال‌طلبی شما چگونه است؟

مریخ سیاره عمل دایره البروج است. «سیاره سرخ» بسیار آتشین است و مریخ ناامید نمی کند. انرژی، عشق، جلو بردن و عزم و اراده در قلمرو مریخ است. این سیاره ی نشسته در حاشیه های متعلق به جای دیگری در آسمان ها، به شما فرمان می دهد (و بله، مریخ ارتش را حکومت می کند). به عبارت ساده، مریخ به قدرت و جلوه اعتماد به نفس فردی فرمان می دهد. جاه طلبی و رقابت نیز در قلمرو مریخ می باشند. چه در محل کار و چه در زمینه بازی، مریخ ما را تشویق به رویارویی با چالش ها و بهترین یا بهتر بودن ما می کند. حمله در اینجا بخشی از برنامه است، هر چند مریخ همچنین به شجاعت و افتخار ارزش می نهد. جرأت و طبیعت جسور و بی باک این سیاره را ارضا می کند.

این مهم است که توجه شود انرژی مریخ می تواند سازنده و یا مخرب باشد. مریخ، خدای جنگ در دوران باستان می تواند به طرز وحشیانه ای خشونت آمیز باشد. در حالی که این انرژی هنوز هم از این سیاره ساطع می شود، از ما می خواهد این نیرو را مهار کنیم. استقامت، جاه طلبی و موفقیت همه بخشی از سرود مریخ هستند. مریخ بر تمایلات جنسی و انرژی جنسی ما حکومت می کند، و حاکم سلاح، حوادث و تشریح (دو تای آخر نشان دهنده طبیعت یین و یانگ این سیاره هستند) می باشد. در پایان، به هر حال، انرژی مریخ می تواند بسیار مفید باشد اگر به درستی استفاده شود.

#مریخ #مارس #ودیک_آسترولوژی #جیوتیش
...

خانه دوم، ثروت و دارایی، وضعیت در چارت شما چگونه است؟

خانه دارایی ها⁣، زیرا به آنچه که ما داریم، حکومت می کند، که به سادگی به چیزهای ملموس محدود نمی شود. ما احساسات و عواطف خود را داریم، همان گونه که خود درونی، توانایی ها، نیازها و خواسته های خودمان را داریم. هنگامی که ما صاحب چیزهایی می شویم، در واقع ادعای مالکیت بزرگترین دارایی مان، خودمان را داریم.⁣
استفاده از دارایی هایمان، از جمله کالاهای مادی، تا حداکثر سودمندی همچنین در قلمرو خانه دوم است. دارایی های ما باید زندگی ما و دیگران را ارتقاء دهد، و یک حس متدوال از خوب بودن را پرورش دهد. این مفهوم ارزش را ارتقاء می دهد که کلید خانه دوم است. ما به کدامیک ارزش قائلیم، هر دو ملموس و ناملموس بودن؟ چرا ما برای آن ارزش قائلیم؟ به چه کسی ارزش قائلیم؟ ما واقعا صاحب چه هستیم؟ ما می خواهیم چه چیزی داشته باشیم؟ چرا؟ تحلیل موثر ما از این پرسش ها بخش بزرگی از آنچه خانه دوم در مورد آن است، می باشد.⁣
دارایی های به خصوص تحت پوشش خانه دوم شامل درآمد کسب شده و توانایی ما برای تاثیر گذاشتن سرمایه ‌گذاری‌ها و بدهی نیز در اینجا بخشی از معادله است، زیرا ما مسئولیت پرداخت صورت حساب های خود را داریم. چگونگی دیدگاه ما نسبت به پول، کسب ثروت (و بدهی)، ورشکستگی های مالی، پس اندازها، بودجه بندی و وضعیت مالی همه توسط خانه دوم حکومت می شود.⁣
برای کسانی از ما که بر این باورند که پول ما را مستقل می کند، جالب توجه است که این اصل یک خانه در خانه دوم می یابد. آزادی های فردی ایجاد شده با توانایی و حساسیت مالی در داخل این خانه مشخص شده است. تا حد زیادی، دارایی های ما و آنچه ما با آنها انجام می دهیم، به ما کمک می کند خودمان را به عنوان یک انسان قابل رشد و ترقی تعریف کنیم.⁣
یک گام جلوتر، آیا این کالاهای مادی ما کمک خواهد کرد جایگاه اجتماعی، به رسمیت شناخته شدن، دوستی و عشق به دست آوریم؟ با استفاده صحیح، آنها به خوبی ممکن هستند. بنابراین، هدف ضمنی اموال یک فرد می تواند به عنوان توانایی استفاده درست از آن اموال را و برای بهترین پیشرفت ما و برای خوبی بیشتر، تعریف شود. اگر دارایی های ما برای ما و کسانی که در اطراف ما هستند کار کنند، چه بیشتر از این می توانیم بخواهیم؟ خوب، یک سوال دیگر به ذهن می آید: آیا از هر دست بدی از همان دست پس می گیری؟ به نظر درست میاد!
...

ماه: سیاره احساسات

از آنجا که ماه نزدیک ترین سیاره به زمین است، این قمر عینا به دور دایره البروج حرکت می کند و مدار خود را در کمتر از یک ماه تکمیل می کند. همچنین تماس عمیق تری نسبت به بسیاری از سیارات با ما دارد.
به عنوان حاکم جزر و مد، به جاست که ماه باید حاکم احساسات ما باشد. هنوز آب ها عمیق می شوند؟ امواج ایجاد می شوند؟ یک سرچشمه احساسات؟ بله، احساسات ما مدت طولانی است که بر حسب دریا توصیف می شوند: سیال، خطیر و حرکت از درون. نوسانات خلقی، غریزه، چگونگی احساس ما در مورد چیزها و چگونگی تاثیر احساسات ما بر دیگران همگی تحت تاثیر ماه هستند. در حالی که خورشید به ما جان می بخشد، این ماه است که به ما روح می دهد. ماه در اینکه نماد مادر و ارتباط بین زن و کودک است، الهه مانند است. این سیاره (همچنین به عنوان جرم آسمانی شناخته می شود) دلالت بر زن در زندگی افراد و نقش آنها به عنوان پرورنده دارد. با روری، بارداری و وضع حمل نیز توسط ماه اداره می شود. ما تابش نقره ای ماه خود را از نخستین لحظات زندگی مان می بینیم، زمانی که توسط مادرمان در آغوش گرفته و نوازش می شویم و تماس لطیف او را احساس می کنیم. احساسات ما خود را از طریق وجود ما آشکار می کنند و آهنگ زندگی روزمره ما را تنظیم می کنند. ماه طرفدار این زنجیره است، یک لحظه تفسیر کردن ما به عنوان حیاتی و لحظه ای بعد به عنوان شکننده. ما بالا یا پایین، شرور یا نجیب هستیم و ممکن است بلند بخندیم یا گریه کنیم. به واسطه انرژی ماه، ما برای آشتی دادن این احساسات متنوع به منظور کامل کردن خودن و یکی شدن با جهان، تلاش می کنیم. ماه همچنین به ما کمک می کند بفهمیم که کدام را می خواهیم، ​​و از حافظه و گذشته به عنوان بخشی از این فرایند استفاده کنیم.

ماه تقریبا 5/2 روز در هر یک از برج ها سپری می کند و 28 روز طول می کشد تا تمام دایره البروج را بپیماید. این انرژی مونث است و بر کنسر حکومت می کند.

#ماه #قمر_در_آسترولوژی #چارت_تولد #جیوتیش
...

خانه اول شما را چگونه تعریف کرده؟ ماه احساسی هستید یا مریخ هیجانی؟

لرد خانه اول در کدام خانه قرار دارد؟

#لرد #لاگنا #طالع #خانه_اول #ودیک_آسترولوژی #جیوتیش #اسطرلاب #شخصیت_شناسی #شخصیت
...

نوشته: سروش دهقان
پاسخ بسیار ساده است، در دانش جیوتیش ما در مورد پتانسیل ها صحبت می کنیم،اصلا سرنوشت واژه نادرستی است. در مورد اینکه قدرت سیارات در لحظه تولد شما چه پتانسیل هایی را به شما اعطا می کند، اما بعضی برای زیر سوال بردن دانش جیوتیش می گویند، پس یعنی اگر دو نفر در یک زمان (روز،ماه،سال،ساعت،شهر) بدنیا بیایند سرنوشت یکسان دارند و این خطا است. خیر چنین نیست، هر کسی می تواند وابسته به محیط و شرایط و انتخاب هایش از پتانسیل هایش بهره بجوید.

در نظر بگیرید در یک زمان دو نفر در شهر تهران متولد می شوند، ما پیشفرض را روی این می گذاریم که هر دو در یک روز،ماه،سال و ساعت و صرفا در خانواده های متفاوت متولد می شوند. سیاره مریخ و خورشید هر دو در این چارت تولد قدرتمند هستند. چه اتفاقی از نظر پتانسیل ها رخ می دهد؟

یکی از این افراد در وسط شهر متولد شده و از بچگی به ورزش علاقه پیدا می کند، طبیعتا سیاره مریخ توان بالایی از نظر جسمی به این فرد می دهد و او به سرعت پیشرفت می کند، پدر این فرد و دایی این فرد هم در روزگاری ورزشکار بوده اند، این شخص به واسطه نیروی جسم قدرتمند مریخ و اراده خورشید به سرعت رشد می کند و احتمالا در دوران حکومت مریخ نیز موفقیت های زیادی کسب می کند، مثلا در رشته های ورزشی مقام قهرمانی کسب می کند.

یکی دیگر از این افراد در خانواده با سطح سواد بالا و متمول متولد شده، پدر و مادر او هر دو پزشک هستند، سیاره خورشید به پزشکی و مریخ به جراحی مربوط است، بنابراین از کودکی میل به رشته پزشکی و سابقه در این فرد وجود دارد، او پزشکی می خواند و در کار خود نیز به سرعت رشد می کند، احتمالا در دوره های خورشید و مریخ به موفقیت های علمی و پژوهشی می رسد.

این یک مثال ساده بود، موضوع این است که فرد در چه شرایطی متولد شده، چگونه از پتانسیل ها استفاده کرده، انتخاب هایش چگونه و در چه شرایطی رقم خورده است. جیوتیش چارت تولد شما را ترسیم و پتانسیل ها را با شرایط موجود تطبیق می دهد تا بتوانید بهترین انتخاب ها را انجام دهید، در زمانی که سیارات در اوج هستند بهترین انتخاب و در روزهای بارانی نیز انتخاب درستی انجام دهید.

#جیوتیش #ودیک_آسترولوژی #سرنوشت #دو_قلو #چارت_تولد #اسطرلاب
...

نظر شما چیه دوستان؟ کمک کنید ...

پاسخ درست و کامنت برتر (بیشترین لایک) به صورت رایگان در دوره آموزشی جیوتیش ترم ۱ ثبت نام می‌شود. ...

زحل: سیاره کارما

زحل کارها را آسان نمی کند. او نقش کارفرمای سختگیر دایره البروج را دارد. زحل به ما فرمان کار و کار سخت می دهد. نظم و انضباط و مسئولیت برای این سیاره مهم هستند، اما اگر هنوز ما مشتاق تسخیر جهان باشیم، این خوب است. شبیه به پدر زمان، زحل از ما می خواهد به ساعت نگاه کنیم.(علامت یا نشان آن، بعد از همه، داس کرونوس، خدای زمان است). آیا زمان برای همه آنچه می خواهیم انجام دهیم وجود دارد یا محدودیت هایی وجود دارد؟ این محدودیت ها برای زحل مهم هستند و ما باید یاد بگیریم آنها را مدیریت کنیم. محدودیت ها برای این سیاره، مانند هر نوع نظم و انضباط و یا تاخیری بسیار مهم است.

در همراهی با گذشت زمان، زحل سال خوردگی را با درس هایی که به ما می آموزد، اداره می کند. آموزش درس های زندگی کلید این سیاره برای ماندن در نقش خود به عنوان معلم است. اقتدار سن بالا همچنین با خود یک حس خاص رسمی، سنتی (الگوهای رفتاری که یاد گرفته ایم) و دانایی به ارمغان می آورد و زحل از این ویژگی ها آگاه است. این سیاره پشتکار ما و این واقعیت که ما در برابر امتحان زمان استقامت کرده ایم (بله، زمان یک بار دیگر به میان می آید) را تحسین می کند. این وضعیت بالاتر، به همراه خود درجه ای از اقتدار می آورد و #زحل بر آن به خوبی تسلط دارد.

ساختار، شیوه و روشی که با امور زندگی خود برخورد می کنیم، همه توسط این سیاره حلقه دار حکومت می شود. در اینجا جمع کردن و کنترل دارایی ها نیز مهم است. در نهایت، زحل، دوباره در نقش خود به عنوان معلم، خود را با سرنوشت و درس هایی که تجارب گذشته ممکن است به ارمغان بیاورد، نگران می کند.

28-30 سال طول می کشد تا زحل مدار خود در دایره البروج را تکمیل کند. این انرژی مردانه است و بر هر دو برج جدی و دلو حکومت می کند.

#زحل #سترن #کیوان_چارت_تولد
...

درس زندگی شما یا به قول عزیزمون پند شما چیست؟ بنویسید برایمان که خواندن این یک جمله بِه ز خواندن بیست کتاب 😊 ...

آسترولوژی توجه ویژه ای به روانشناسی دارد. چرا که آسترولوژی شامل طیفی از تجربه های روانی است که ما آنها را پیش بینی و فرافکن شده می نامیم. این بدین معنی است که ما حقایق روانشناسی و روانی را همان گونه که در صور فلکی است، می یابیم. این اصل منجر به تقویت این باور می شود که این عوامل از ستاره ها استخراج شده است، در حالی که صرفاً در رابطه با همزمانی آنهاست. اعتراف می کنم که این واقعیت بسیار شگرفی است که بارقه ای خاص بر ساختار ذهنی بشر دارد.

#کارل_گوستاو_یونگ #یونگ_آسترولوژی #چارت_تولد #ودیک_آسترولوژی
...