محرمانگی مشاوره

حریم خصوصی کلاینت‌های مشاوره

اسطرلاب خود را موظف می‌داند از نظر اخلاقی و قانونی از حریم خصوصی شما محافظت نماید و کلاینت‌های عزیز همگی تحت حمایت گارانتی حفاظت از حریم خصوصی ما قرار دارند.

محافظت از اطلاعات شخصی کلاینت‌ها

در هنگام رزرو مشاوره اطلاعاتی برای تصحیح ساعت تولد از شما دریافت می‌شود، اطلاعاتی مانند نام، شماره تلفن، تاریخ تولد، شهر تولد، اطلاعات عقد و ازدواج و سایر مواردی که به منظور Rectification ساعت تولد در اختیار اسطرلاب قرار می‌گیرد، این اطلاعات به هیچ وجه و هیچ در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.

محافظت از فایل مکالمه

بعد از انجام مشاوره فایل مکالمه بین شما و استاد توسط ما ذخیره و نگهداری نمی‌شود و در نهایت اگر نتوانستید آن را دانلود کنید اپراتور به شما کمک خواهد کرد تا فایل را دانلود و ذخیره کنید، فایل‌های ذخیره شده توسط اسکایپ ۳۰ روز بعد از آرشیو اسکایپ حذف می‌شوند.

حفاظت از اطلاعات رد و بدل شده در مشاوره

در مدت زمان مشاوره ممکن است در مورد بسیاری از جنبه‌های زندگی شما مانند زندگی زناشویی صحبت شود، یک کلمه از این مکالمه چه به صورت انتقال و چه به صورت نقل قول در هیچ مکان و با هیچ شخص یا سازمانی به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

آنچه انتظار دارید:

اطلاعات شخصی برای اهداف دیگری غیر از مواردی که برای آن جمع آوری شده ، مورد استفاده قرار نمی گیرد ، افشای یا حفظ نمی شود ، مگر با رضایت مشتری.

برخی از اطلاعات شخصی ممکن است بدون رضایت مشتری در صورت لزوم یا اجازه قانونی توسط آنها افشا شود.

تمام تلاش برای اطمینان از صحت اطلاعات شخصی صورت می گیرد. اطلاعات شخصی ، چه بر روی کاغذ و چه به صورت الکترونیکی ، به طور ایمن ذخیره می شوند.