شریک زندگی من (ازدواج) چگونه خواهد بود؟

????بسیاری از افراد نگران این هستند که چگونه ازدواجی خواهند داشت؟ پارتنر آنها و وضعیت ازدواج آنها چگونه خواهد شد؟ آیا براساس چارت تولد ازدواج مناسبی دارند؟

????با بررسی و مطالعه چارت تولد می‌توان اشاره‌های معقول و مناسبی را در زمینه شریک زندگی شخص دریافت کرد. می‌توان به وسیله سرور خانه‌ی هفتم و قرارگیری آن در خانه‌ای خاص و نشانه‌ای که می‌گیرد، به چگونگی فیزیک جسمانی و طبیعت روح شریک زندگی دست یافت. فیزیک جسمانی شریک زندگی شما، همانند طبیعت روح و خلق و خویش با سرور خانه‌ی هفتم و نشانه تصرف شده توسط آن در چارت تولد مشخص است.
برای مثال، در چارت تولد زن، اگر خانه‌ی هفتم نشانه زودیاکی “کمان” یا “ماهی” گرفته باشد، و پس از آن مشتری سرور خانه‌ی هفتم چارت تولد باشد؛ و چنان چه با بررسی چارت تولد مشخص شود که این مشتری در نشانه‌های آتشینی نظیر “حمل”، “شیر” یا “کمان” قرار گرفته است، شریک زندگی می‌تواند بلند قد و با طبیعتی خوش مشرب باشد.

این در حالی است که اگر مشتری، سرور خانه‌ی هفتم در چارت تولد زن باشد، و در نشانه‌های زحل یا عطارد قرار بگیرد (یعنی یکی از نشانه‌های دوپیکر، سنبله، جدی یا دلو) ممکن است شریک زندگی او چندان خوش سیما نباشد و احتمالاً بی‌عاطفه و بداخلاق نیز باشد. با نفوذ سیارات مبارک بر روی مشتری و تضعیف و آسیب دیدگی این سرور، تأثیر بد این مورد می‌تواند تخفیف پیدا کند و کم‌تر شود.

????در این‌جا می‌خواهیم از برخی ترکیبات معجزه‌آمیز در چارت تولد نام ببریم که می‌تواند به شناخت شریک زندگی‌ شما، طبیعت او و موقعیت اجتماعی که دارد، اشاره کند:

1️⃣ اگر سرور خانه‌ی هفتم در چارت تولد قدرتمند باشد: در این حالت یکی از بهترین شریک‌های زندگی نصیب شما خواهد بود. او خوش چهره و ثروتمند است و زندگی لذت‌بخشی به همراه خواهد آورد.

2️⃣ اگر قدرت سرور خانه‌ی هفتم به نسبت بیش‌تر از سرور طالع باشد، و سرور خانه‌ی هفتم نیز نشانه‌ی ناوامشای مطلوب و خوشایندی داشته باشد: این‌جا با بررسی چارت تولد می‌توان گفت که شریک زندگی شما به لحاظ موقعیت اجتماعی و مالی قوی‌تر از شما خواهد بود.

3️⃣ اگر سرور طالع چارت تولد قدرتمندتر از سرور خانه‌ی هفتم باشد، و سرور خانه‌ی هفتم قرارگیری خوبی در این چارت داشته باشد: در این مورد، شما در روابط خودتان با او تسلط خواهید یافت.

4️⃣اگر سرور خانه‌ی هفتم در چارت تولد شما با زحل در ارتباط باشد: ممکن است با بررسی چارت تولد به این نتیجه برسیم که در این حالت شریک زندگی‌تان در روابط جنسی سرد مزاج و بی‌علاقه باشد.

5️⃣ اگر سرور خانه‌ی هفتم در خانه‌ی ششم، هشتم یا دوازدهم در چارت تولد قرار گرفته باشد: این مورد ممکن است باعث شود که شریک زندگی شما از نظر جسمانی و خلق و خو، بیمار باشد. البته، تأثیر سیارات مبارک و فرخنده بر روی سرور خانه‌ی هفتم، می‌تواند اثرات منفی را کاهش دهد.

6️⃣ اگر سرور خانه‌ی هفتم در خانه دوازدهم چارت تولد شما قرار گرفته باشد و همچنین، این سرور خانه‌ی هفتم با ونوس نیز ارتباط داشته باشد: در این حالت شریک زندگی شما بسیار به لذت‌های جنسی علاقه‌مند است و به احتمال زیاد ماه عسل خود را در جایی بسیار دور جشن خواهید گرفت و خاطره‌ساز خواهد شد.

❇️ کیفیت ازدواج شما چگونه است؟
❇️ با مردی فقیر ازدواج خواهید کرد یا انسانی متمول؟

☺️ رزرو وقت مشاوره با اسطرلاب

 

4 دیدگاه برای “شریک زندگی من (ازدواج) چگونه خواهد بود؟

 1. Romina گفته:

  سلام
  ممنونم از اطلاعات بسيار خوبتون
  ازتون خواهش دارم كه كلمات و اصطلاحات تخصصي كه وجود داره را به صورتي عاميانه تر كه كساني كه اصلا اطلاعاتي راجع به ستاره شناسي ندارند بتوانند راحت متوجه بشوند.
  و سوالي كه داشتم اين هست كه سرور خانه دقيقا چي هست و چطور ميشود كه متوجه شد نشاني سرور يه خانه هستش؟؟

 2. سنا گفته:

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید، من نرم افزار چارت تولد رو دانلود کردم با وجودی ک تمام اطلاعات رو درست وارد کردم ولی بازم مث چارت تولد شما نیست،چرا؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *