۳ گام برای داشتن رابطه/ازدواج موفق از نگاه چارت تولد

موضوع ازدواج یکی از مهمترین تصمیماتی است که زندگی می گیریم و بنابر سالها تجربه در دانش جیوتیش و بررسی ده ها هزار کیس می توان گفت آگاهی از . چارت تولد می تواند می تواند جهان بینی ما را در مورد ازدواج دگرگون کند و زمینه یک انتخاب درست را با آگاهی فراهم سازد.

خودشناسی پیش از ازدواج
ابتدا باید خودمان را بشناسیم، برماست که اول بدانیم خودمان چه نقاط ضعف و قوتی داریم، جه ویژگی هایی در ما نیاز به تقویت دارد، از نظر عاطفی سلامت ما چگونه است، آیا ممکن است از نظر جنسی دچار مشکل باشم، جیوتیشی با ترسیم چارت تولد و بررسی کلی ابعاد گوناگون و البته بررسی ابعاد دقیق موضوع ازدواج نقطه نظرات دانش جیوتیش را به اطلاع شما می رساند. همچنین در این بررسی اولیه موقعیت واقعی شما در جهان هستی نیز نمایان می گردد و با بهره گیری از آموزه های جیوتیش می توانیم بهبود قابل توجهی را در زندگیمان بوجود بیاوریم.

اطلاع از وضعیت ماجراهای عشقی
مفسر چارت تولد با بررسی خانه پنجم چارت تولد شما در مورد ماجراهای عشقی شما صحبت خواهد کرد، این موضوع از نکات در مورد نحوه حضور شما در رابطه آغاز می شود و تا بررسی کیس فعلی رابطه شما ادامه پیدا می کند، در صورتی که در رابطه نباشید با بررسی چارت تولد می توان به پتانسیل زمانی حضور شما نیز پرداخت، پس با بررسی این مرحل به آگاهی در مورد اوضاع ارتباطی، پاسخ سوالات در مورد رابطه فعلی و هماهنگی آن دست پیدا می کنیم.

آگاهی از شرایط ازدواج
خانه هفتم از چارت تولد نشان دهنده وضعیت ازدواج ماست، بدون اینکه توضیحی بدهید، مفسر میتواند با بررسی خانه هفتم چارت تولد شما در مورد پتانسیل ازدواجی شما سخن بگوید، اینکه پتانسیل ازدواج با چع کسی فراهم خواهد بود، کیفیت این ازدواج چگونه است، نقاط قوت شخص ازدواج شما چیست و مشکلات او چطور خواهد بود، آیا او تحصیلات عالیه را با موفقیت طی کرده است؟ چه زمانی ازدواج می کنید؟ چه زمانی ازدواج کتید بهتر است؟ پس با بررسی خانه هفتم به پاسخ موضوعات در مورد ازدواج می رسیم.

بعد از طی کردن این سه مرحله می توانید آگاهی جامعی نسبت به زندگی احساسی، جنسی، رابطه و ازدواج خود داشته باشید، بدانید که چرا باید ازدواج کنید، چرا نمی بایست به ازدواج فکر کنید، آیا ادامه ازدواج کنونی انتخاب درستی است و به این آگاهی در گرفتن تصمیم درست شما را همراهی خواهد کرد.

نقاط ضعف و وقوت شما در رابطه عاطفی چیست؟
در خانه پنجم چارت تولد شما (ماجراهای عشقی) چه می گذرد؟
خانه هفتم چارت تولد (ازدواج) در چه شرایطی قرار دارد؟

اجازه بدهید منجم شماره یک فارسی‌زبانان در جهان چارت تولد شما را بررسی کند

1 دیدگاه برای “۳ گام برای داشتن رابطه/ازدواج موفق از نگاه چارت تولد

  1. هیلدا گفته:

    ممنون‌ متن عالی بود
    سوالی برای من پیش اومد ، یعنی اینکه همسر هر کسی مشخص شده از قبل؟ یعنی در سرنوشتمون اینکه فلان شخص همسر ما میشه ؟ یا مشخص نشده؟
    پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *