۷ دلیل برای اینکه از دانش جیوتیش و مشاوره تفسیر چارت استفاده کنید

۱.شناخت بهتر خود

تفسیر چارت کمک می کند تا خود را بهتر بشناسید، علت بعضی از عادات و مشکلات احتمالی (مانند وسواس فکری، بدبینی و …)را متوجه شوید و بتوانید طی یک برنامه منطقیمعنوی آنها را از بین ببرید.

۲.درک بهتر پیچیدگی ها

زندگی امروز پر از پیچیدگی است، امور زندگی حرفه ای، زندگی عاطفی وخوب است اگر بتوانیم ببینیم پشت صحنه چه می گذرد و در واقع علت اتقاقات را بدانیم و بتوانیم از این درک جهت هماهنگی بیشتر با زندگی استفاده کنیم.

۳.بررسی فازهای زندگی

مشاوره تفسیر چارت می تواند زندگی شما را در دوره های زمانی دسته بندی کند و در مورد این دوره ها اطلاعات جامعی به همراه تاریخ دقیق ارایه کند،در مورد خصوصیات این دوره و اتفاقات آنها تحلیل ارایه دهد و به شما آگاهی بدهد تا بتوانید از شرایط در جهت زندگی سودمند خود استفاده کنید.

۴.مقصد بعدی کجاست؟

چارت تولد مانند یک نقشه کارمیک به شما این قابلیت را می دهد تا بتوانید در حال که فاز دوران کنونی خود را تحت کنترل دارید و در مورد آن می دانید، بتوانید شرایط فاز بعدی زندگی عاطفی، شغلی و خانوادگی را نیز بدانید و با آگاهی در مورد آن بتوانید امادگی کسب کنید و زندگی بهتری داشته باشید.

۵.کمک به درک بهتر دیگران

بودن آدمها در زندگی اما خوب است اما می تواند در عین حال سخت هم باشد! چارت تولد کمک می کنید درک بهتری از حضور افراد در زندگی خود داشته باشید! من نمیتوانم افراد را تغییر بدهم، اما می توانم در رفتار و عکس العمل خود تغییر بوجود آورم!

۶.داشتن هدف

آسترولوژي و جهان بینی چارت تولد هدف و رسالت زندگی فرد را از طریق کشف استعداد و راهنمایی در پیمایش دوره های زندگی تعریف می کند و البته سیارات پیام دقیقی را از این رسالت به شما ارایه می دهند.

۷.کشف استعداد واقعی

اینکه بدانیم در چه چیزی استعداد داریم؟ رشته تحصیلی ما باید چه باشد؟ چه زمانی و چگونه موفق می شویم! شف استعداد موضوع ساده و  پیچیده ایست آسترولوژي حرفهای زیادی در زمینه استعداد و نحوه پرداختن به آن دارد!

مشاوره با استاد سروش دهقان

با ۱۰ سال سابقه و تجربه تفسیر هزاران چارت تولد

سرویس های مشاوره

رضایت نامه مشتریان

تجربیات استاد

نحوه رزرو وقت

3 دیدگاه برای “۷ دلیل برای اینکه از دانش جیوتیش و مشاوره تفسیر چارت استفاده کنید

  1. محمدرضا گفته:

    سلام
    ارادت و احترام
    علاوه بر مطالب بالا،بنده هرزمان بخواهم از خصوصیات اخلاقی اطفال و کودکان نابالغ و نوجوانان باخبر بشم از این علم استفاده میکنم،و اینکه شناخت حقیقت اطرافیان و یا شناخت باطن کسی که قصد شناخت و ازدواج با ایشان رو داریم از طریق همین علم میسره و حتی شناخت نقاط ضعف و قوت حریف َ!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *