دانش جیوتیش، عمیق‌ترین دانش بشری، امروز به ابزاری نیرومند برای زندگی بهتر تبدیل شده است، دانستن در مورد جیوتیش و چارت تولد شانسی نیست که هر کسی را نصیب شود. با آگاهی از این دانش کمترین چیزی که بدست می‌آورید، خودشناسی عمیق است و این جهان‌بینی زندگی و تصمیمات شما را برای همیشه تغییر خواهد داد، نگاهی نو به استعدادهایتان، رویکردی جدید برای استفاده از دوره‌های زمانی. آگاهی در بالاترین سطح چیزی‌ست که بعد از یادگیری این دوره خواهید داشت.

چارت تولد چیست؟

چارت تولد در واقع نقشه آسمان در لحظه تولد شماست، اینکه در زمان تولد شما سیارات در چه جایگاهی بوده اند، اینکه در چه صورت فلکی حضور داشته اند، اینکه در لحظه تولد شما چه وضعیتی در آسمان حاکم بوده است، سیارات قدرتمند بوده اند یا در حالت ضعف قرار داشته اند؟ چارت تولد نقشه کارمیک زندگی شماست و نشان دهنده این است که چه پتانسیل هایی را از سیارات به ارث برده اید، برای مثال در دانش جیوتیش سیاره مریخ حاکم بر  جسم و فیزیک شماست، اگر در لحظه تولد شما در قدرت قرار بگیرد شما دارای جسم و اندامی عالی خواهید بود و اگر دچار مشکل باشد جسم شما ضعیف خواهد بود.

چارت تولد
_

بخشی از سرفصل‌های دوره جیوتیش

_

شناخت و یادگیری سیارات 
سیارات پایه مهمی در دانش جیوتیش و تفسیر چارت هستند، شناخت آنها به ما کمک می کند تا بدانیم برای بررسی موضوعات مختلف می بایست به وضعیت کدام سیاره دقت کنیم، سیارات بازیگران اصلی ما در تفسیر چارت تولد هستند.

شناخت صورت‌های فلکی
صورفلکی یا بروج خانه‌های فرضی سیارات در آسمان هستند، خصوصیات این صورت های فلکی که آنها را برج نیز خطاب می کنیم مهم است چراکه در حکمرانی بهتر در چارت تولد و شناخت وضعیت سیارات به ما کمک می کند.

خانه‌های چارت تولد
جایی که ترکیب برج و سیاره در خانه قرار می گیرد، خانه‌ها به ما می گویند که برای قضاوت در مورد ازدواج، فرزند آوری و شغل و کلیه موضوعات کجا را ببینیم، یادگیری نقشه خانه و منسوبات در این قسمت مطرح می شود.

بررسی شرایط ضعف و قوت سیارات
برای اینکه بدانیم شرایط در چارت تولد چگونه است می بایست حالت ضعف یا مبارک بودن سیاره را درک کنیم، در این مباحث شرایط ضعف و قوت را بررسی می کنیم و بدین ترتیب می توانیم احکام درستی را در مورد چارت تولد صادر کنیم.

استفاده از نرم‌افزار ترسیم چارت
چارت تولد را با استفاده از نرم افزار ترسیم می کنیم و سپس به قضاوت و بررسی آن می پردازیم، معرفی و آموزش کار با نرم افزار چیزی‌ست که باید بدانید تا بتوانید با تسلط کامل به بررسی بپردازید.

آموزش روی چارت‌های مثال
آموزش نهایی تفسیر چارت روی چارت های مثال و به صورت تصویری با توضیحات استاد اتفاق می افتد و دانسته ‌های شما خروجی نهایی را به خود می بینید.

آموزش‌هایی که در این دوره ارائه می‌کنیم از نقطه صفر است و برای تمامی افراد با هر سطحی قابل استفاده است، آموزش‌ها تصویری هستند و توسط استاد سروش دهقان به طور کامل توضیح داده می‌شود، هر درس جزوه مخصوص به خود را دارد که قابل دانلود است.

 مشخصات دوره آنلاین

جیوتیش (تفسیر چارت تولد)

نوع برگزاری: آنلاین

تعداد جلسات: ۱۱ جلسه با میانگین ۳۰ دقیقه

مدرس: استاد سروش دهقان

_

مدرس دوره «جیوتیش» کیست؟

_

 سروش دهقان، با بیش از یک دهه سابقه در دانش جیوتیش

  • مشاوره تفسیر چارت به بیش از ۲۰۰۰۰ نفر طی ۱۰ سال گذشته
  • مشاور تفسیر چارت فارسی‌زبانان در ۱۳ کشور جهان
  • موسس اولین وبسایت آموزش جیوتیش در سال ۱۳۸۸ در ایران
  • ساخت اولین سیستم تفسیر چارت تولد انلاین فارسی در جهان
  • ابداع سیستم مشاوره جیوتیش برای فارسی زبانان جهان
  • موسس و مدیر سایت اسطرلاب، سایت تخصصی جیوتیش
  • نویسنده بیش از ۱۰۰ مقاله تخصصی به دو زبان فارسی و انگلیسی در کلاس جهانی
  • طراح و سازنده ده ها دوره آموزشی مرتبط
_

مزایای دوره جیوتیش

_

دوره آموزشی از ابتدا
این دوره آموزشی از صفر است، در واقع بدون نیاز به هیچ پیش نیازی می توانید شروع به یادگیری این دوره آموزشی کنید، تنها چیزی که نیاز دارید عشق به دانش نجوم است.

 

دسترسی به جزوه‌های آموزشی
برای هر درس جزوه آموزشی تهیه شده است، این جوزه آموزشی قابل دانلود است و شامل همه موضوعاتی‌ست که استاد در ویدیو آموزشی برای شما تدریس می کنند.

 

جزوه تفسیر مجزا
دوست دارید بعد از آموزشی بدانید که هر سیاره در هر کجای چارت چه معنی دارد؟ یا اینکه معنی قرارگیری خورشید در خانه ازدواج چیست؟ جزوه تفسیر بیش از ۱۰۰ صفحه است و مثل یک راهنمای جامع حالات قرارگیری بیشتر سیارات در خانه و بروج در آن نوشته شده است.

 

پاسخ گویی به سوالات در طول دوره

بعد از مطالعه یک درس سوالی دارید؟ کافیست آن را در صفحه همان درس مطرح کنید، استاد سروش دهقان در کوتاهترین زمان پرسش شما را پاسخ خواهد داد.

جهت ثبت نام در این دوره آموزشی می‌توانید با شماره زیر در تلگرام در ارتباط باشید.

مسئول آموزش:‌ نیما 09360317955