اثرات سیاره عطارد ضعیف در چارت تولد

عطارد جیوتیش چارت تولد

اگر در لحظه تولد شما سیاره عطارد در وضعیت آسیب دیده قرار گرفته باشد، ممکن است مشکلاتی از قبیل مشکلات تکلم، آلرژی و بیماری های پوستی و تنفسی، مشکلات در رابطه با قدرت کلام و بیان، خجالتی بودن و البته قرارگیری عطارد در خانه های مختلف چارت آسیب های مختلفی را به بار خواهد آورد.

سیاره عطارد در چارت تولد شما در چه وضعیتی هستند؟

سیاره عطارد دچار مشکل می تواند روی توانایی های کلام، خواندن و نوشتن شما هم تاثیر منفی بگذارد. عطارد در واقع قابلیت تحلیل و استدلال را در ما کنترل می کند. عطارد حاکم بر هوش هیجانی ما نیز می باشد. ضعیف ترین حالت سیاره عطارد زمانی رخ می دهد که در برج حوت قرار بگیرد، این قرارگیری می تواند منجر به مشکلات زیادی از قبیل صداقت زیاد، دروغگویی زیاد، مشکلات و بیماری های پوستی، تنفسی گردد.

در مقابل سیاره عطارد قدرتمند، یعنی قرارگیری در برج سنبله باعث بروز قدرتهای زیادی در کلام، ارتباطات، قابلیت های مشاوره دادن، توانایی های نوشتاری، توانمندی در امور اعداد، حسابداری، خوانندگی و بازرگانی و … می شود.

به عنوان یک نتیجه گیری باید بگوییم، سیاره عطارد در دوران کنونی اهمیت زیادی دارد، چراکه دو موضوع مهم از نظر پتانسیل تحت تاثیر این سیاره قرار دارد، اول ارتباطات که در حالا خیلی مهم است و دوم قابلیت های تکنولوژی محور، این را از این باب مطرح نمودم که در برای مثال در قدیم وضعیت سیاره مریخ اهمیت بیشتری داشته چون بیشتر کارها فیزیکی و جسمی بودند و ضعف مریخ به طور مستقیم روی کیفیت زندگی فرد موثر بوده است اما حالا و در این دوران سیاره عطارد و موضوعات مربوط به آن از پر اهمیت ترین پتانسیل ها در چارت تولد است.

برای بهبود این سیاره راهکارهای زیادی وجود دارد، طی سالیان مختلف به نتایج مثبتی رسیدیم و حالا تراپی ها به دوسته تقسیم می شوند اول تراپی های آسترولوژیکال مانند استفاده از سنگ مناسب، مانترا و کارهای نظیر آن است و دوم راهکارهای اختصاصی که طی سالیان تجربه با مراجعین مختلف بدست آمده مانند نوشتن در روزهای چهارشنبه و تمارینی که به طور منطقی جریان این سیاره را تقویت می کند.

مشاوره تفسیر چارت تولد با استاد سروش دهقان

مقالات قبل از مشاوره

تجربیات استاد

نظر مشتریان قبلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *