سیستم پیشرفته گزارش چارت تولد آنلاین با محاسبات جیوتیش به همراه تفسیر فارسی رایگان

ایده تولد اسطرلاب در ابتدا یک بخش جذاب درون خود داشت که با دریافت اطلاعات تولد شما، چارت شما را تفسیر می کرد و به فارسی به شما تحویل می داد، در ابتدا این اتفاق با هزینه اتفاق می افتاد و تا انتها نیز این سرویس با هزینه اندک ارائه می شد.

با توجه به ساخت دوباره سایت اسطرلاب تصمیم گرفتیم این سیستم را از ابتدا بسازیم و در سیستم جدید که بزودی ارایه خواهد شد تنها با وارد کردن تاریخ تولد، شهر محل تولد و ساعت تولد خود می توانید تفسیر چارت تولد خود را مشاهده کنید، مبنای محاسبات سیستم سایدرال و لاهیری آیانامشا می باشد یعنی دقیقا مطابق با تفسیر استاد در مشاوره ها.

این سیستم جایگزین مشاوره نیست، تا امروز هیچ برنامه کامپیوتری نتوانسته چارت تولد را تحلیل و تفسیر کند، این محاسبات و گزارش آن گزارشی کلی اما مفید از لحظه تولد شماست.

با این گزار آنلاین می توانید به نکات جالب و کلیاتی از لحظه خاص تولد خود پی ببرید و سپس در صورت لزوم وقت مشاوره با استاد برای دریافت و تفسیر جزيیات بیشتر رزرو کنید.

این سیستم تفسیر در نسخه اولیه بزودی آماده ارائه تفسیر چارت آنلاین خواهد بود و اخبار انتشار آن از طریق کانال اسطرلاب منتشر خواهد شد.

12 دیدگاه برای “سیستم پیشرفته گزارش چارت تولد آنلاین با محاسبات جیوتیش به همراه تفسیر فارسی رایگان

    • اسطرلاب گفته:

      قراره یک اتفاق بزرگ بیوفته، سیستم قدرتمند برای اولین بار به زبان فارسی در جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *