براساس گفته های کانال شما، اگر یک نفر در روز/ماه/سال/ساعت/شهر تولد من بدنیا آمده باشد، سرنوشت ما یکی می شود، به نظر من این خطاست پاسخ شما چیست؟

پاسخ بسیار ساده است، در علم نجوم ما در مورد پتانسیل ها صحبت می کنیم،اصلا سرنوشت واژه نادرستی است. در مورد اینکه قدرت سیارات در لحظه تولد شما چه پتانسیل هایی را به شما اعطا می کند، اما بعضی برای زیر سوال بردن دانش جیوتیش می گویند، پس یعنی اگر دو نفر در یک زمان (روز،ماه،سال،ساعت،شهر) بدنیا بیایند سرنوشت یکسان دارند و این خطا است. خیر چنین نیست، هر کسی می تواند وابسته به محیط و شرایط و انتخاب هایش از پتانسیل هایش بهره بجوید.

در نظر بگیرید در یک زمان دو نفر در شهر تهران متولد می شوند، ما پیشفرض را روی این می گذاریم که هر دو در یک روز،ماه،سال و ساعت و صرف در خانواده های متفاوت متولد می شوند. سیاره مریخ و خورشید هر دو در این چارت تولد قدرتمند هستند. چه اتفاقی از نظر پتانسیل ها رخ می دهد.

یکی از این افراد در وسط شهر متولد شده و از بچگی به ورزش علاقه پیدا می کند، طبیعتا سیاره مریخ توان بالایی از نظر جسمی به این فرد می دهد و او به سرعت پیشرفت می کند، پدر این فرد و دایی این فرد هم در روزگاری ورزشکار بوده اند، این شخص به واسطه نیروی جسم قدرتمند مریخ و اراده خورشید به سرعت رشد می کند و احتمالا در دوران حکومت مریخ نیز موفقیت های زیادی کسب می کند، مثلا در رشته های ورزشی مقام قهرمانی کسب می کند.

یکی دیگر از این افراد در خانواده با سطح سواد بالا و مرفه متولد شده، پدر و مادر او هر دو پزشک هستند، سیاره خورشید به پزشکی و مریخ به جراحی مربوط است، بنابراین از کودکی میل به رشته پزشکی و سابقه در این فرد وجود دارد، او پزشکی می خواند و در کار خود نیز به سرعت رشد می کند، احتمالا در دوره های خورشید و مریخ به موفقیت های علمی و پژوهشی می رسد.

این یک مثال ساده بود، موضوع این است که فرد در چه شرایطی متولد شده، چگونه از پتانسیل ها استفاده کرده، انتخاب هایش چگونه و در چه شرایطی رقم خورده است. جیوتیش چارت تولد شما را ترسیم و پتانسیل ها را با شرایط موجود تطبیق می دهد تا بتوانید بهترین انتخاب ها را انجام دهید، در زمانی که سیارات در اوج هستند بهترین انتخاب و در روزهای بارانی نیز انتخاب درستی انجام دهید.

نظر استاد سروش دهقان را در مورد پتانسیل ها و انتخاب های خود بدانید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *