اسطرلاب ۳ ساله شد! + سورپرایز

اسطرلاب تولد ۳ ساله

۳ سال پیش در روز اول ژانویه (یازدهم دی ماه ۱۳۹۵) تحت برند اسطرلاب شروع به فعالیت در موضوع دانش کهن جیوتیش نمودیم، اولین پست منتشر شده در کانال خبر در دسترس قرار گرفتن سایت اسطرلاب در روز اول ژانویه ۲۰۱۷ ساعت ۸.۳۳ شب بود که در کانال تلگرام منتشر شد.

فعالیت ما تحت نام اسطرلاب و به سرپرستی استاد سروش دهقان از ۱۱ سال قبل آغاز شده و در سه سال گذشته این فعالیت تحت نام اسطرلاب اتفاق افتاد، ماموریت ما در دهه گذشته روشنگری در مورد دانش کهن جیوتیش و اطلاع رسانی در مورد نحوه استفاده صحیح از این دانش باستانی در راستای شکوفایی در زندگی شخصی بوده است. رشته تخصصی فعالیت ما پرسونال جیوتیش بوده و در سه سال گذشته ده ها مقاله و مطالعه موردی در این باره منتشر کردیم.

در ابتدای فعالیت از سیستم اولیه تفسیر چارت آنلاین رونمایی کردیم که در ابتدا نوع محاسبات تروپیکال بود و به علت تامین هزینه های اسطرلاب، در قبال تفسیر چارت مبلغی به صورت آنلاین دریافت می شد، بعد از گذشته یکسال از فعالیت تفسیر چارت آنلاین به صورت رایگان انجام گرفت.

در طی سه سال گذشته سیستم تفسیر چارت آنلاین بهبودهای زیادی را به خود دید و در نهایت در سال ۹۸ به تکامل قابل توجهی رسید، هم اکنون محاسبات سیستم تفسیر چارت آنلاین سایدرال – با خانه های مساوی است، نوع اطلاعات دریافتی تاریخ شمسی است و این سرویس به طور کاملا رایگان ارایه می شود تا افراد بتوانند بدون هیچگونه دغدغه و هزینه چارت تولد خود را با محاسبات دقیق – سایدرال – آیانامشا لاهیری و خانه های مساوی مشاهده کنند.

خدمت ویژه ارایه شده ما از دیرباز مشاوره چارت خوانی با منجم شماره یک فارسی زبانان جهان استاد سروش دهقان بوده است. اسطرلاب با افتخار اعلام می دارد در طی سه سال گذشته بیش از ۴۰۰۰ ساعت مشاوره به بالغ بر ۳۰۰۰ نفر ارایه نموده است، خوشحالیم که موجب رشد شما بوده ایم و افتخار دریافت پیام های پر مهر شما را داشتیم، آنچه باید بدانید این است که ما در اسطرلاب همگام با شما رشد کردیم و از این اتفاق مهم بر خود می بالیم.

ابتدای کار اسطرلاب جایی بود که تصمیم گرفتیم سرویس مشاوره حرفه ای را برای اولین بار به طور عمومی در سطح ایران ارایه دهیم، با این وجود ابتدای کار ما با ارایه سرویس مشاوره ۲۰ دقیقه، ۳۰ دقیقه و ۶۰ دقیقه آغاز شد، سرویس مشاوره در طی این سه سال تغییرات زیادی را تجربه کرد، بهبودهای فراوانی نیز در بخش مشاوره اتفاق افتاد و هم اکنون پلن های مشاوره به صورت کاملا تخصصی ارایه می شوند، جزئیات این پلن ها در این صفحه قابل مشاهده است. بعد از گذشت نیمی از فعالیت اسطرلاب تصمیم به ارایه خدمات مشاوره به ایرانیان سراسر جهان گرفتیم، رزرو از طریق اپراتور بین المللی اسطرلاب صورت می گرفت و روش پرداخت این عزیزان نیز به صورت پی پال بود، خوشحالیم که در تولد ۳ سالگی اسطرلاب اعلام کنیم، بیش از ۱۳ درصد خدمات مشاوره به ایرانیان در بیش از ۸ کشور جهان بوده است.

در بخش آموزش در ده سال گذشته تلاش‌های زیادی داشتیم، از فعالیت در سایت ماهاجیوتیش در سال ۱۳۸۸ تا برند ایران جیوتیش در سال ۱۳۹۴. اما پس از تولد اسطرلاب در سال ۱۳۹۵ تصمیم جدی برای ساخت سامانه جامع آموزشی در دستور کار گرفت، ابتدای امر برگزاری دوره های آموزشی از طریق تلگرام و پس از آن افتتاح سورید آکادمی در آبان سال ۱۳۹۷ رخ داد، سورید تجربه ای فراتر از هرآنچه بود که تا آن زمان رخ داده بود، پلتفرم آموزشی قدرتمند که امکانات زیادی را برای ارایه دروس فراهم می آورد، این آکادمی آموزشی هم اکنون در دسترس است و بیش از ۴ دوره آموزشی نیز به صورت رایگان و تجاری در آن قرار دارد.

و اما سورپرایز ويژه

پلتفرم جامع آموزشی ناوا پلنت پس از سالها تجربه و تلاش دیروز اولین پست آموزشی خود را منتشر کرد، ناوا پلنت مبتنی بر اشتراک است به این معنا که بخشی از آموزش‌های منتشر شده در آن با تهیه اشتراک در دسترس کاربر قرار می گیرد. دوره های آموزشی و مقالات زیادی نیز به صورت رایگان در دسترس شما خوهد بود. فعالیت عمده آموزشی این سایت پیرامون دانش جیوتیش خواهد بود. مانند:

آموزش درس به درس جیوتیش

– ارایه مقالات تخصصی بروز

– تمرین و تفسیر چارت گروهی

-معرفی بهترین ابزار دانش جیوتیش

– دوره‌های آموزشی سایر علوم مانند فنگ شویی

دسترسی به سایت آموزشی

دسترسی به کانال آموزشی در تلگرام

/ انتهای خبر

۱ ژانویه ۲۰۲۰

۱۱ دی ۱۳۹۸

2 دیدگاه برای “اسطرلاب ۳ ساله شد! + سورپرایز

  1. یحیی گفته:

    من هنوز با شما مشاوره نگرفته ام اما به علم اسطرلاب اعتقاد دارم و درود می فرستم به شما بابت این سایت عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *